rum.ungurury.ru

Vrei mai multe ne spune cum să facă față cu dificultăți de respirație

Bună ziua, „Bunica!“

Atât de mulți oameni, în special persoanele în vârstă, care suferă de dificultăți de respirație, vreau să vă spun cum puteți depăși această condiție.

Sora mea în vârstă de 82 de ani, chiar sari din cameră în bucătărie provoacă dificultăți severe de respirație, și după ce a primit infuzii, din care reteta ofera de jos ruleaza deja la magazin. Infuzia să se pregătească și să ia în strictă conformitate cu recomandările de mai sus. Aveti nevoie de quart miere de flori de calitate, suc proaspat stors de 10 lămâi și 10 jupuit de pieliță și căței de usturoi să se amestece și să insiste săptămână într-un borcan cu capac. După aceea, ia încet, încet, o linguriță după altul, 4 lingurite în dimineața pe stomacul gol, nu lipsește o singură zi. Și așa mai departe, până la sfârșitul gătit înseamnă. Ei durează timp de 2 luni. Foarte eficient.

Femeile care sufera de mancarime in vagin, recomanda turnat într-un vas de sticlă de 100-150 ml de uleiuri vegetale brute, se lasă cel puțin o oră într-o baie de apă care fierbe și seara tampoanelor apoi impregnate ulei și pe timp de noapte pentru a le introduce în vagin. Prin vârful fiecărui tampon pentru a lega un fir în dimineața, trăgându-l afară, este ușor de a trage afară. Și astfel la dispariția mâncărime. ajutor Foarte bine, m-am experimentat. Pruritul organelor genitale externe pot fi cauzate de multe lucruri, așa că trebuie să alegi, pentru a decide ce este potrivit. Pruriginoasă pot fi unse cu ulei de spațiu, care este menționat mai sus și poate fi diluat cu jumătate cu apă fiartă rece „triplă“, Koln și de a folosi această soluție pentru ungere. Prietenul meu îndepărtat mâncărime, frecarea zonele cu probleme mai întâi 700 de spirit, dar după câteva minute de lubrifiere unguent farmacie „flutsinar“ lor. Și așa în fiecare zi, timp de 2 săptămâni. În general, să mancarime nu a fost, este necesar să se respecte normele de igienă și aceleași așteptări de la un partener de sex. Se spală cu săpun gudron trebuie fiert cu apă la temperatura camerei. spălare lenjerie de corp numai cu săpun, evitând pulberi.



Familiar pentru a scăpa de tinitus, este nevoie de 5% iod. El a dizolvat în 1/4 cană de lapte și bea dimineața pe stomacul gol. Prima zi a luat o picătură de iod, al doilea - 2, și așa în fiecare zi prin adăugarea de 1 picătură, a ajuns la 10 la recepție. Apoi a luat iod în sens invers, reducând doza zilnică să scadă până când nu a atins din nou într-o singură picătură singur. Un al doilea curs a avut loc la 6 luni, și mai mult zgomot în urechi nu-l deranja.

Când există sciatică (sciatică), apoi am freca inflamat la fața locului în alcool camfor seara sau camfor, înfășurat cu căldură și du-te la culcare. De dimineață, durerea dispare.

Oregano ajută cu tremor. Ar trebui să fie 3 linguri iarba tocat pentru a umple seara intr-un termos 3 cesti de apa de fierbere, în tulpina dimineața și bea 1/4 ceasca de 4 ori pe zi, până la ameliorare.

Sunt tratate cu ajutorul lui Dumnezeu.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru