rum.ungurury.ru

Pentru o baza experienței mele, luați - de la bronșită Child Protect



Bună ziua, dragă, „Bunica!“ Numărul de ziar 49 (300), pe 06 decembrie 2005 Larisa Alekseevna Kalashnik din regiunea Harkov a cerut să dea sfaturi cu privire la tratamentul ei de cinci ani nepoata, care timp de aproape un an și tuse foarte des bolnav cu bronșită. Nu există medicamente și excursii la mare nu ajuta. Dupa ce a citit această cerere, am vrut mai întâi să trimită sfatul lor direct către destinațiile lor, dar apoi m-am gândit, că ei pot ajuta pe altcineva și a scris o scrisoare să-l gazetu.Esli într-adevăr bronșită, atunci poate prea Kuta nepoata ei. Aceasta este o greseala pe care multe mame știu din propria mea. Am fost la un moment dat doctorul a spus că este necesar să se îmbrace copilul precum rochia in sine, sau copilul este grav poteet.Obychno după ce mama scăldat pune copilul în pijama, dar încă flanelă, iar în cazul în care iarna este totul și o împachetări pătură caldă. Acest lucru este greșit. Copii și încălzit ca o baie, este foarte cald în acest pat, el transpiră puternic și, desigur, este dezvăluită. O cuiburi și se întoarse pe o parte, acesta devine imediat la rece, ca pijamale umede cu sudoare începe să se răcească, și devine rece, atingând partea din spate a copilului este să se calmeze. Din această cauză, literalmente o zi, un copil începe să tuse. Și acest lucru se repetă după fiecare kupaniya.Ne au mult de uzură și copilul pentru o plimbare. Noi, adulții, se pare că este frig afara, dar noi nu sunt în mișcare ca copii. Noi stăm în picioare sau, iar copilul se execută. Și se pare că el este transpirație, apoi se răcește și rece. Prin urmare, copilul purta cu ușurință și verifică în mod constant pentru a vedea dacă acesta este hainele ude. În cazul în care copilul este transpirație, ar trebui să schimbe imediat hainele aceasta, sau, în cazul în care nu este posibil, a pus un tricou sub nas platok.Po uscat copilul său apartament ar trebui să meargă desculț sau în șosete. Acesta va fi un fel de întărire a prostudy.Kto ceva pentru a lua învățăturile mele pentru adevăruri. Dar eu sunt deja cu un al doilea copil, ea a fost greșit, până într-o noapte, când a văzut că fiul său a fost descoperit, nu este abordat și degetele spate (a fost culcat pe o parte). Ca urmare a descoperit pijamale reci și umede. Numai atunci am dat seama de ce copilul după fiecare înot bolnav cu bronșită. După aceea am început să adere la toate recomandările de mai sus. Fiul oprit sfaturi bolet.Eti va ajuta în cazul în care copilul devine foarte frig, dar poate exista o alta cauza de tuse. Accesele de bronșită pot provoca alergii, sunt disponibile în apartamentul tău. Acestea pot fi praf de uz casnic, pături scame, haine, covoare, pene, pene, lână, animale de companie, produse alimentare de pește și multe altele. Poate provoca tuse și allergeny.Poetomu alimentare recomanda in primul rand pentru a vizita un alergolog, care va face proba, identifica alergenul și prescrie corespunzătoare lechenie.Moemu fiul prea lung diagnosticat - bronsita cu componente astmatice. Ca urmare, copilul a dezvoltat un astm alergic. Și apoi am fost trimis doar la alergolog. El a numit medicament pe fiul său „Intal“. Ea la salvat de la allergii.A înainte este necesară vizita la medic pentru a elimina din camera copilului toate covoarele, pat toate plapumi perne. lucrurile de zi cu zi se agită din praful, producând o curățare umedă, nu purta articole de îmbrăcăminte tricotate din lână. Va trebui să se despartă de animale de companie, dacă sunt disponibile în casa ta. Evita, de asemenea, din fructe dietă tsveta.Uverena roșu și portocaliu copilului care, în urma sfatul meu, vei vindeca în curând nepoata sa, dragă Larisa Alekseevna.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru