rum.ungurury.ru

Lapte Da terebentina - pentru lovitură bronșită!

Bună ziua, dragă „Bunica“! Am citit probleme de la început până la sfârșit. Ajuta la tratarea celor dragi. Și vreau să-și aducă contribuția la activitatea de ansamblu. Ca un tânăr mama mea pentru o lungă perioadă de timp grav bolnav cu bronșită. Ferma, unde a locuit în acel moment, nimeni nu a fost în speranța că ea va supraviețui. Decât pur și simplu nu sunt tratate: a avut o vacă și o mamă de aloe cu miere, săpun, grăsimi și coniac mâncat, și alte mijloace utilizate - dar nimic nu a ajutat.

Și odată ce o bunica ia dat o rețetă. În timpul războiului finlandez, fiul ei sa întors acasă să moară. Diagnosticul la acel moment nimeni nu într-adevăr nu a putut fi stabilită, nu bronșită, pneumonie cronică nu, nu consumul. Și odată ce ea la luat de la Kirovohrad la fermă. Ea a întâlnit un om bătrân și a cerut să-i dea o plimbare într-un coș, în cazul în care fiul ei pune. Ea a spus că l-ar lua, dar el nu va fi foarte convenabil, deoarece fiul nu poate sta, a spus, desigur, el a fost la durerea lui.

Bunicul se uită cu atenție, clătină din cap și a spus: - Ai venit acasă, încercați acest acest instrument. Ia-o terebentină farmacie, și începe să dea fiului său. Prima zi - 1 picătură într-un pahar cu lapte proaspăt, pe 2 zile - 1 picătură de 3 ori pe zi, în a treia zi - 2 picături de 3 ori pe zi, astfel încât să aducă la 25 de picături, și apoi în înapoi până la o picătură. Tratamentul este de dorit să înceapă la luna în scădere, la boala merge departe. Acest tip tânăr, care era pe moarte, a luat 2 cursuri cu o pauză în ultima lună. Mama a început să bea terebentină, și a luat doar 1 curs, este adevărat, erau condiții obligatorii - nu fuma, nu bea, nu SuperCool. Da, și am văzut pe mama sa în lapte de capră dublu și apoi a trăit până la 80 de ani. 8 ani nu este mama mea, dar eu încă bolnav cu bronșită și fiul, el era deja în vârstă de 25 de ani. El, cu toate acestea, cu lumina ca un copil a avut probleme tratate prin toate mijloacele. Ca un copil, a fost crupa fals de 3 ori: la 1, 3 și 6 ani. Foarte greu, a fost ultimul atac, dar a ieșit în camera de gardă, hormonii ciulite. Apoi, suntem implicați în mod constant în sport, doctorul a spus că fiul ei nevoie ca piscina cu apă de pește pentru a bronhiilor dezvoltat. Totuși, este necesar să se umfle bile.



Odată ce fiul a început să se angajeze în piscina după piscina pentru a lua kvartsevanie, și am uitat despre bronșită. Dar, în fiul armata sa imbolnavit din nou - rece. Bronșită este înapoi și timp de 5 ani în care tratăm ceea ce putem, dar fără nici un rezultat - și injecții, și aloe, și plante aromatice. Dar apoi mi-am amintit terebentină. Mi-era teamă să dea fiului său, foarte mult înseamnă neplăcut. Dar a luat această tuse așa că a fost de acord. În Kirovograd I a lua terebentină eșuat în farmacie veterinară numai un produs brut vândut. Ei ne-a scos din Rusia, în cazul în care este vândut în farmacii. Acest ulei de răbdare - un produs de rășină de pin de prelucrare - rășină. 1 fiul a trecut cursul, iar pentru un an deranjat bronșită. Dar acum înapoi din nou, și am început să bea.

Dar problema este încă în faptul că tinerii nu prețuim fiul fumează, să-l convingă să renunțe nu pot, este compensată cu un cap de umed - pe stradă. Acest toate exacerbează: si a bolii si de tratament, dar totuși, că a fost împotriva ei - cerul și pământul. Trebuie doar să bea timp de o jumătate de oră înainte de masă, terebentină ar trebui să fie închise ermetic, am picura pe 30 g de lapte, fiul va bea, și apoi se spală în jos un alt pahar de lapte, deoarece odată ce suma corectă nu poate bea. Și eu da „Bronhofit«0.5 cani dupa terebentină, dar undeva la aproximativ 15 minute este necesar să se bea în același timp»Diazolin„și acid ascorbic, ca terebentina - un antibiotic natural de prelucrare, agentul antialergic - întotdeauna, și acid ascorbic - este vitamina C, care este afișată la utilizarea oricărui antibiotic. In tratamentul importante produse alimentare fortificate armat (cu excepția cazului în care acesta este contraindicat): suc de struguri, morcov, coacăz negru, trandafir băutură șold, Viburnum, afine, afine, zmeură, mere, miere. Terebentină nu ar trebui să fie expirat și închis ermetic, pentru că în cazul în care uleiurile esențiale sunt epuizate, atunci nici un tratament va veni de ea, totul va merge la deșeuri.

Da, nu știu dacă este posibil pentru a trata copiii cu terebentina, dar aș sfătui să utilizați numai 14 ani de măcinare. Și cu ajutorul lui Dumnezeu, puteți depăși boala.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru