rum.ungurury.ru

Reteta Consiliul a ridicat. Aceasta ajută rădăcină de hrean cu exactitate!

Eu și soția mea, în strânsă legătură cu „bunica“ și ani și jumătate. Mulțumim creatorii și distribuitorii de editorul ziarului pentru munca pe care o fac. De multe ori găsite în rețetele de ziare de la cataracta. Vreau să descrie încă o, foarte eficient. In 1959 a lucrat ca convoaie șofer. Am cunoscut o fată Luda. Ea a lucrat ca pictor casa, tencuitor și orbit în fața ochilor noștri. Ea a prescris în mod constant câteva picături și, adesea, stabilește procentul de vedere.

Am venit o dată la dormitor ei, numit. Ea a ieșit și standuri, iar eu literalmente trei metri distanță de ea. Luda nu ma recunoscut. El spune că vede ceva, dar nu se poate face afară. La soare, pe stradă, și ea nu a văzut ...

Am sfătuit fratele ei să aducă sat regiunea lor Gurovka Kirovograd la bunicul său, doctorul vrăjitoare. Aceasta este de aproximativ 40 de kilometri de curba Horn. Când bunicul se uita la fata mea, ea a spus: „Un ochi nu vede nimic, iar al doilea va fi în curând la fel. Uită-te la elevii, acestea sunt acoperite cu o floare albăstruie. " Apoi, el o întreabă: - Nu greve nape? Și Luda spune: - Nu. - Poate - a cere - în proiecte se întâmplă? - Da, - spune el - se întâmplă. - Ei bine, boala nu se execută. porumbel Plaque.

Groaznic aproape nimic. Este necesar să se sape rădăcini și grătarul de hrean. Ori în tifon sau pânză, rola în sus și se aplică la partea din spate a capului si frunte, care leagă capetele. Coaceți - te scoate. Cu cât se aplică mai mult, mai devreme dracu 'va întârzia o patină gri. Luda dabbed hrean 4 sau 5 zile (nu-mi amintesc exact) și încă mai văd bine. Ea a devenit soția mea. La un moment dat am lucrat ca mecanic de vehicule. Drivere și lăcătuși recomanda această rețetă, și în toate cazurile a fost pozitiv. Radacina de hrean pot fi folosite în orice moment al anului. În cazul în care boala nu se execută - ajută sută la sută. Bunicul același vindecator, știa foarte multe. El a fost apoi în vârstă de 90 de ani. La un moment dat el a fost un paramedic în armata țaristă.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru