rum.ungurury.ru

Pleurei - IT inflamație pleurala. RECOMANDA ESTE BOALA TRATAMENT



Bună ziua, „Bunica“ Sfatul său Mă adresez celor care suferă de pleurezie - inflamatie a pleurei, pentru a forma pe suprafața sa o placă densă sau apariția în lichidul său cavitate. Toate instrumentele recomandate sunt verificate în mod repetat, cu un rezultat pozitiv, deci utilizați oameni buni, și ei ar trebui să fie vyzdoravlivayte.Lechenie pleurezie kompleksnym.1. În fiecare dimineață, timp de 40 de zile trebuie să fie luate pe stomacul gol 1 lingura apa botezului sfânt prin citirea de fiecare dată înainte de a bea o rugăciune cu privire la decizia ei: „Doamne, Dumnezeul meu, să fie darul, sfânt și sfântă apa pentru iertarea păcatelor mele, în educația mintea mea, la întărirea sufletești și trupești puterea mea, pentru sănătatea sufletului și corpul meu, în cucerirea patimile și neputințele milei mele fără margini la rugăciunile tale ale tale Mama cea mai pură și a tuturor sfinților tăi. Amin „2. În fiecare zi, cel puțin 1 an, în dimineața de a bea ceai de menta (1 lingurita de plante pentru a umple într-o ceașcă ceainic de apă clocotită, se lasă timp de 15-20 de minute, se strecoara și băuturi). Această infuzie ajută și insuficiență cardiacă. Poti adauga dupa gust med.3. Efuziune (exudativă) pleurezie elimina nuci. Ar trebui să fie consumate pe zi de 0,5 kg de nucleoli. Am avut un prieten care este eliberată prin puncția pleurală cu pompare suplimentară a lichidului din acesta. Vreau doar să te avertizez că, în timpul pot să apară în tratamentul durerii. Nu-ți face griji, ei vor proydut.4 în curând. Pentru a elimina durerea cauzata de pleurezie, se amestecă 2,5 g de ulei de farmacie si eucalipt de levănțică, 30 g ulei de camfor și 10-15 picături freca amestec de 2 ori pe zi, într-un loc inflamat. După această platkom.5 cravată. Rugăciunea Reverendul Hypatia ajuta sa scape de orice pleurezie si hidropizie. Cumpara în biserică un pic calendare, cum ar fi, icoana sfântului și, ținându-l în mâna stângă, în fiecare zi, timp de 40 de zile pentru a citi rugăciunea: „Dumnezeu este glorificat în consiliul din dreapta, pentru a străluci în fața oamenilor lumina virtuțile Sfântului Hypatia, apelând la care, din adâncul inimilor ne face să strigăm: Călugărul a fost perfect tu, părinte Hypatia, o mulțime de muncă la porțile cerului curăță calea ta; în nelocuit Kin Rufina Vino cu elevii, l-ați curățat și adus la fosta sa splendoare. Acolo cu sac faci exploit mari în zăbovești. Oferindu-ați primit de la Domnul, Hypatia venerabili diverse afectiuni pentru a vindeca, și mai presus de toate hidropizie. Uita-te jos pe care suferă de o boală gravă care, sfinte Hypatia și rugați-ți rugăciunile favorabile Domnului și prezente impotent, invizibil puterea miraculoasă a lui Dumnezeu să-i vindece de marea mila Domnului și să, eliberat în organism și voioșia spiritului, a respins-o neglijență și zel va urma pe scara virtuților, extinderea prosperității în fapte caritabile și slava Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh, acum si pururea si in vecii vecilor. Amin „6. Se umple borcanul de sticlă cu frunze tocate și flori centaury, se toarnă vodca brim, tulpina 15 zile și să bea dimineața și seara, după o masă 20 de picături, răspândindu-le în 30-50 ml de apă. Aceasta tinctura curata plamanii, vasele de sânge, insuficiență cardiacă, și elimină elimină meteorizma.7. O zi pentru a face pe timp de noapte, în zona afectată grila pleură de iod. Procedura a fost să dețină 10 raz.8. Aceasta îmbunătățește cu boli pulmonare, inclusiv pleurezie, pronunția monotonă timp de 4 minute combinații de litere „TION“. Se efectuează procedura timp de 9 zile, în mod necesar, în 16.00. După 16 zile pauză din nou. În timpul tratamentului, mâna stângă ar trebui să fie presat pe corp și în cruce să-l pună dreapta, astfel încât degetele pune pe clavicula. La ora 12.00 este necesar pentru exact o singură notă, timp de 4 minute pentru a trage litera E-yo-yo-yo-O.9. Când pleurezie și edem de origine cardiace trebuie să completeze 1 litru de apă fiartă 25 g de frunze de primăvară uscat colectare mesteacăn, timp de 2-3 ore, tulpina și să bea 100 ml pischi.10 între doze. Se adaugă în tigaie 800 g de frunze zdrobite de pătrunjel, se toarnă în masă pentru a acoperi, lapte pasteurizat si se lasa sa stea la foc mic, nu va fi jumătate din volumul inițial de lapte. Tulpina și bea în fiecare oră până lingura de închidere 1 otvara.11. Uneori declanseaza pleurezie umflarea picioarelor. Umflarea va merge în cazul în picioare prelevarea frunze proaspete de mesteacăn și salvie, pus pe ciorapi și simplu ca vremya.12 mers pe jos. Când umflarea și scurtarea respirației este foarte bun ceai de fenicul (3 linguri tocat frunze, tulpini sau semințe de plante se toarna 2 cani de apa clocotită, după răcire pentru a filtra și ia 2 linguri de 3 ori pe zi) .13. Elimină pleurezie, boli de inima si insuficienta cardiaca va ajuta la dud negru. Este foarte util pe o bază de zi cu zi în timpul sezonului de a mânca 600 de grame de fructe de padure sale. Acesta poate fi selectat boabe, se clătește cu apă rece, uscat, pliat în pungi de plastic și apoi depozitați-le în congelator, pentru a folosi după cum este necesar. De asemenea, puteți nasushit dud, și apoi gatiti-l compoturi și să le bea. Foarte polezno.14. Vindeca de pleurezie, a scăpa de umflatura și avertizează castraveți distrofie. Acestea ar trebui să aibă regulyarno.Lechites, iar dacă faci acest lucru, așa cum am scris, sunteți sigur că pentru a scăpa de exsudat pleural și relele sale inerente.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru