rum.ungurury.ru

Voi împărtăși cu cititorii tratamentul acneei

Dacă nu ar fi prins cititorii mei cere ajutor, atunci n-aș fi amintit că în urmă cu patruzeci și cinci de ani a suferit de aceasta boala neplacuta pentru tânăra fetei.

Mai întâi un pic de retragere. În 1954-1956 ani în satul nostru a mers mână o foaie de hârtie, care a fost descrisă o nouă rețetă pentru frecarii de timp. De asemenea, pe lista a fost adresa și numărul de farmacii din Moscova. Acesta a fost, de asemenea, numele unui farmacist de sex feminin. Ea a scris despre frecarii, care, după mai mult de treizeci de ani, a fost numit „Me-novazin“. Alcoolul este de numai 76 de grade, novocaină, Mentol, Anestezin - sunt componente ale frecarii.

Și metodele de utilizare. Dureri de cap șterge din spatele urechilor. Radiculite aduce alinare, dar nu vindecă, deoarece corpul este prezența sării. Dar cure hemoroizilor complet (cuvintele ei textual: „Soțul prietenul meu a suferit de hemoroizi, timp de 15 ani, iar după ce a fost supus de trei utilizat această soluție este complet vindecat, lubrifiantă umflaturi hemoroizi“).

În 1957, în timp ce studia în facultate, i-am scris o scrisoare la Moscova pentru a ajuta la a scăpa de cicatrici acnee, și le-am avut de marimea unui bob de mazare si inflamate. Un farmacist de sex feminin a fost deja la pensie, a mers la o farmacie din Moscova vizita colegii lor, iar ea a predat scrisoarea mea (am scris la întâmplare, pentru a aborda una dintre farmacii). Și el mi-a scris un răspuns: „Nu pot trimite un medicament, dar o lotiune de lapte numit Vidal și este format din alcool și sulf. Per flacon - 100 ml de alcool, în partea de jos a precipitatului de sulf trebuie să fie 1cm Când este utilizat agitație .. Această loțiune și puteți găti cel mai mult ... "

Și ce crezi? Acnee acestei frecări populare, Am comandat imediat o scrisoare a scăzut într-adevăr în dimensiune și au dispărut. Și acolo a fost o mâncărime! Am șterge fața de trei ori pe zi. Acesta este modul în care medicina tradițională ma salvat de la acnee.

Și acum, după o astfel de perioadă lungă de timp, toate fetele, care suferă de acnee Te sfătuiesc, de asemenea, crema Afomin. Ea - crema bulgară, care este, de asemenea, face puternic cu acnee.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru