rum.ungurury.ru

Du-te departe, orbire! Acesta vă conduce la o serie de

Cu mare bucurie Vreau să împărtășesc cu cititorii noștri o reteta foarte buna pentru tratarea orbirii folosind o serie. Când am trăit în regiunea Astrahan în Aktobe și acolo am lucrat cu Masha, al cărei soț a pierdut vederea. În același timp, și acolo a fost cel mai teribil. Într-o zi, a venit acasă de la locul de muncă, și se părea că ochii îi nisip complet adormit, atunci el este complet orb. Când soțul meu a cerut Mașa la spital, un medic l-au sfătuit să facă comprese de o succesiune sau ceai pe cap. Masha a mers pentru a colecta iarbă și plutea-l în oala în sobă Rusă. Apoi am udat prosopul și înfășurat în soțul lor capete, iar partea de sus este izolat termic. Toamna se apropie, iar Masha a fost foarte îngrijorat din cauza faptului că seria nu ar fi, ea a devenit chiar opavshuyu colectează și se usucă iarba și a continuat să facă comprese. Ceva timp mai târziu, soțul meu a spus Masha, că o parte a capului a devenit sensibil, și el în curând a început să vadă primul un ochi și apoi celălalt. După acest tratament este încă Mașini soțul nu poartă ochelari.

Și, o dată la coadă la medicul de ochi ma sfătuit să o femeie care a căzut viziune de la diabet zaharat, trebuie sa bei cicoare. vizibilitate îmbunătățită la 50%

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru