rum.ungurury.ru

Demodex va fi plecat, pentru totdeauna va lăsa demodikoz

Draga „Bunica“! Vă rugăm să rețineți că mulți oameni suferă de demodecie. Sora mea de 2 ani a fost bolnav cu boala. Fața ei a fost teribil. Apoi, o zi a întâlnit pe tren cu un om în vârstă și ia spus despre problema lui. Omul sa dovedit a fi un dermatolog. El a scris rețetele sale surori, pe care ea a cumparat de la farmacie pregătirile necesare, și în același loc pentru el, ea a pregătit unguent și pudră. Nu-l cred, dar după 10 zile, sora lui a dispărut din demodecie! Doctor deja mort de mult timp, dar rețetele sale am păstrat în mod accidental. Apoi am oferit ei mulți care au suferit de acarianul Demodex, și toți au ajutat să recupereze. Hope ajuta la preparare mai mult de o pulbere terapeutica cheloveku.Dlya nevoie „streptocida“ - 20,0 „Tetraciclină“ - 1.5 „rivanol“ - 0,25, „Trichopolum“ - 1.25 și „novocaină“ - 1.5. Dintre aceste componente este pregătit într-o pulbere farmacie. Le după unguent de lubrifiere pentru a acoperi locul Demodex afectat. 1 Lubrifierea fiecare den.Maz preparat într-o farmacie, pe baza de vaselina. Acesta include "Difenhidramină" - 1.0 "Anestezin" - 1,25, vitamina B1 - B2 și .4-.2, pastă de "Lazzari" - 20,0 Unguent și "Lorinden" - 15,0. În plus față de însămânțarea în lubrifierea și locurile demodikoz afectate pentru a bea timp de 10 zile, în conformitate cu pachetul de instrucțiuni 2 „trihopol“ .Insert, oameni buni, am descris rețetele și demodikoz trădătoare vreodată pleca. In aceasta sunt absolut sigur.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru