rum.ungurury.ru

Dieta Ina Volovicheva

Inna Volovicheva - participant al show TV popular Casa 2. Ina a venit la proiectul unuia dintre participanți, în speranța că va retrage din ea „coroana de celibat.“ Este acest lucru, deoarece, în opinia ei, ea nu a putut reuși să construiască relațiile lor în afara perimetrului. Dar dacă aceasta a fost cauza principală a eșecurilor sale? Bineînțeles că nu!

Dieta Ina Volovicheva

în vârstă de douăzeci și șase de ani, în timp ce Inna Volovicheva cântărește 115 kg. Unul dintre principalele obiective ale tuturor participanților la casa de proiect TV 2 - pentru a ajunge pe coperta revistei lunare. Pentru a realiza acest lucru, Inna a trebuit să se doi bărbați, de fapt, este interesant să se uite la singuratic 115 lire femeie? Apoi ea a decis, prin toate mijloacele, a scăpa de kilogramele în plus. In timp ce nici unul dintre participanții la proiect de televiziune, care nu este atacat de Ina rar expuse completitudinea ca urmare, nu am crezut în succesul său.

Deci, Ina Volovichevoy- dieta este un fel de dieta, timp în care se poate reseta la 4 kg pe săptămână. Baza dietei a sugerat prezentatorul cunoscut Ksenia Sobchak.

În primul rând, este necesar să se renunțe la:

  • alcool
  • Total prăjită
  • grăsime totală
  • dulce
  • afumat
  • sare

permis:

  • legume
  • fruct
  • Kashi
  • carne slabă
  • pește
  • fructe de mare

Dieta Ina Volovicheva



Dieta Ina Volovicheva

Băuturile pot fi apa pura (nu mai puțin de doi litri pe zi), ceai verde, și sucuri. Ultima masă de până la 18 ore.

Se pare că atât de șocat toți participanții la proiectul de televiziune și toți spectatorii, au avut nici un secret special. Desigur, în timpul dietei Inna puternic implicate în sport. Greutatea ei a mers ca apa, ea a început să caute un om, a devenit o auto-încredere, și a realizat toate obiectivele! Volovicheva nu a avut timp să se schimbe hainele, pentru că ea a pierdut in greutate de 45 kg, adică 4-5 dimensiuni.

Asta Pichet Inna Volovicheva pe blogul său:

„Prietenii mei, m-am așezat în serios nadietu. În cele din urmă - pentru riposta și a început să se schimbe „omul principal al vieții mele“ - frigider. Mai precis, l-am lăsat. ... Iar rezultatul nu a fost mult timp în vine. În primele zece zile mi-am scos 4 kilograme, iar în ultima lună - 12 pentru a partaja rețeta. Acum, pentru micul dejun în fiecare dimineață mănânc fulgi de ovăz, fierte în apă, fără zahăr, sare și ulei. Cu cereale puteți mânca fructe (mere, portocale, grapefruit, kiwi, banane și struguri exclud, deoarece acestea au prea multe carbohidrati). Sprijinirea mese - este legume, pește, carne (vită, vițel, de pui), fructe de mare, dar ar trebui să fie fiert. Orice dulce, prăjit, sărat. In loc de paine alba - neagra. După șase seara nu mănânc deloc. Noaptea puteți doar grepfruit, deoarece acestea promovează arderea grăsimilor. In ultimul timp am fost dependent de grapefruit proaspete. Pentru a arde grasimi si ananasul sunt, de asemenea, utile, dar este mai bine să mănânce în timpul zilei, deoarece acestea conțin o mulțime de zahăr. Apropo, în ultima lună de pe aceasta dieta, am pierdut 8 kilograme. Sunt obișnuit cu această rutină de zi cu zi si o dieta adecvata a devenit modul meu de viață. Am renunțat la alcool, cartofi prăjiți, chips-uri, sandwich-uri și a început să se simtă mult mai bine. Iar atunci când începe să stea pantalonii preferate, dieta nu vrea să plece. Cu toate acestea, pierderea in greutate este doar pe o dieta - nu la fel de eficiente. trebuie neapărat sarcini de putere. Poiana cu acest caz, este mult mai simplu - mai întindere, și există o sală de sport.

Până în vara anului planuri de a schimba întreaga garderobă, și că toate lucrurile din ea nu sunt mărimea 50-52 și 46-48. Așa să fie! "

Clipuri despre Volovicheva dieta

A se vedea, de asemenea:

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru