rum.ungurury.ru

Fiul l HIPNOZA restaurat el a vorbit în mod normal, din nou

Bună ziua, „Bunica!“ Povestea lui Vreau să dau speranță părinților ai căror copii suferă de zaikaniya.Kogda fiul meu avea 2 ani, nu am putut să-l pun la culcare seara. El în nici nu a vrut să meargă la culcare, mersul pe jos până la miezul nopții, sau chiar mai mult. Am fost complet epuizată, iar într-o seară a decis să-l sperii, în speranța că acest lucru va restabili funcționarea normală. În general, din casă, se întoarse în aer liber în haină, a aruncat-o pe el însuși și a intrat în casă, behăit la capre. Fiule, am văzut un monstru cu frică a sărit în sus pe aragaz, a intrat în doliu și a început zaikatsya.S apoi a început călătoriile noastre la tot felul de bunica si bunici, tratarea balbismul. Noi nu am trecut, și tratamentul tradițional, dar nimic nu a ajutat. De la un fiu balbism puternic nu a putut răspunde verbal la școală, astfel încât profesorul a scris răspunsul la bumazhechke. Când a fost de 14 ani, am fost sfătuiți să meargă la un hipnotizator. El a implicat în tratamentul hipnoza, un medic, care a trăit la 16 km de satul nostru. Am condus la fiul ei. Ea a început să vorbească cu el strict să cunoască starea sistemului său nervos. Fiul era speriat și a început să plângă. Doctorul îl liniști și a pus într-o transă hipnotică. In timp ce el era acolo, el mi-a spus despre război, despre ceea ce ea a trecut prin. După ceva timp, fiul meu a adus la o stare de hipnoza, a spus că totul va fi bine, chiar și în armată merge, și ne-a trimis acasă, avertizând că, dacă în termen de 21 de zile nu există nici o îmbunătățire, va fi necesar să vină esche.Proshlo trei săptămâni, dar fiul și nu am spus un cuvânt în mod normal. Ne-am dus înapoi la gipnotizershe. Ne-am dus la ea, dar ea ne-au urmărit imediat, spunând: - De ce ai venit? Ți-am spus că va primi mai bine și că băiatul servi chiar și în armată va fi. Întoarcere domoy.My întors și a plecat. În timp ce ultimele 7 km (o parte din drumul spre sat, am mers pe jos), fiul spus clar 6 cuvinte. Am fost șocat, iar bucuria mea nu a cunoscut limite. De atunci, încetul cu încetul vorbire normală a început să se întoarcă la el. Fiul a absolvit liceul, a servit armata, căsătorit (el este acum 43), iar el are deja un fiu de optsprezece ani. Va sfatuiesc tuturor mamelor ai căror copii se bâlbâie, nu disperați, ci pentru a trata copilul în moduri diferite, fără a exclude hipnoza. El a ajutat un alt băiat din satul nostru. Acum suntem la dreapta pe ea, toate cuvintele care au utilizat complexe pot fi, spune el, fără zaikaniya.Ot aș dori sincer toate frumos și alfabetizați pronuntia.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru