rum.ungurury.ru

Demodikoz plecat, el mi-a lăsat: înțepătura de albine l-au alungat

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc rețeta pentru tratamentul demodicozei. Le-am vindecat și sincer doresc vindecare tratament vsem.Dlya nevoie de albine. Ei au nevoie să se prindă. Am luat un borcan de jumătate de litru, în loc să-l acopere cu o grilă de acoperire de nailon, care toată lumea are la ferestre, și o bandă fixă. Pentru acest borcan a fost o pajiște. Când văzut stând pe o albină floare, a luat-o ușor de aripile penseta plate și a redus, de ridicare ochiurilor de plasă, într-un borcan. La un moment dat, așa că am prins 10 albine. După aceea le afuma cu fum de țigară la albine „beat“, apoi cu ajutorul unei pensete, având grijă să nu pentru a zdrobi insecte, capturare de albine pentru aripi și ridicarea ușor grila altor albine nu sunt zburat și am tras-o la afectat locul tava demodikoz. După ghimpe înțepătură îndepărtat și aruncat. Și așa se pare a face fiecare albină, păstrând distanța dintre uzhalivaniyami 2-2,5 cm. Pe obraji ar trebui să înceapă de la ochi și alungare capusa în jos, iar pe frunte începe uzhalivany ar trebui să fie deasupra sprâncenelor și sub par, nu fugi să bifeze pe cap . Prelucrarea o parte a corpului afectat demodikoz, înfășurați în acest moment rămas. Și astfel, treptat, mutați în alte zone litsa.Vy întreba: „? Cât de mult se poate face la un moment uzhalivany“ Depinde de pcheloukusov dumneavoastră toleranță și capacitatea lor de a îndura. De exemplu, am făcut 10 de piese la un moment dat. După o zi sau două din nou repetată. 7 minute după procedură, suprafața tratată murdărită cremă după ras „Arko“. Înainte de inițierea procedurii, nu se spală, și în timpul tratamentului nu utilizează produse cosmetice. Ochii Demodex încă afectați nevoie de timp de 2 luni, lubrifia crema „Demalan“ sau 1 lună, dimineața și seara de fluid „Amitrazin plus“, care pot fi achiziționate de la farmacie veterinara. Prosoape că ar trebui să fie utilizați întotdeauna svezhim.Vot astfel Demodeia tehnologia de tratament. Mult noroc la toate în depășirea acestei boli teribile!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru