rum.ungurury.ru

În cazul în care inamicul nu renunță - distruge

Bună ziua, „Bunica!“ Nici măcar o dată a trebuit să citesc în „Bunica“ cereri de oameni pentru a face față cu demodecie. în urmă cu 15 ani, am avut, de asemenea, plăcerea de a „bucura“ această boală. Un demodikoz tratat foarte simplu. Dar toate poryadku.Kogda boala ma lovit, m-am dus la Vinnița în „astrele“ regionale în deplină încredere că ei mă va vindeca. In laborator a luat gene si parul din sprancene la analiza si a constatat acarieni Demodex. Tânărul doctor asigurat boală perfidă este tratat cu dificultate, dar încă lechitsya.I am început să fie tratate prin recomandările medicale. Urmați cu atenție toate instrucțiunile de medici, dar demodikoz am plecat. Am decis să merg la un alt medic dermatolog. Am luat o fată tânără, a scris o grămadă de medicamente diferite, și eu, inspirat, din nou, a preluat tratamentul. Iar rezultatul este zero din nou. Am adresat al treilea dermatolog. Ei au dovedit a fi o fată tânără și frumoasă din nou. Din nou, medicamente, tratament, și din nou - nimic. Apoi, medicul a spus: - O să-ți arăt professoru.Professor în prezența studenților mi-a examinat, ceva a vorbit răspicat și mi-a scris, „Trimistin-Darnitsa“ - un mic tub de unguent. Din nou, tratamentul nu a adus rezultata.Do pozitiv încă un păcat că profesorul si dermatologi anterioare ma examinat ... Ei bine, desigur, oamenii atent, dar, în același timp - neajutorat. Așa că sa încheiat plimbarea pe mukam.I atunci ma lovit: ce se întâmplă dacă încerci să-l omoare cu venin de albine Demodex? A spus - făcut. A încercat - pentru a obține tehnologie de tratament este asta !. Am fumigated fumul de țigară de albine, apoi am preluat aripile și se aplică pe site-urile Demodex afectate. Este recomandabil să se înceapă aplicarea pe margine și să ia treptat terenul, demodikoz afectat, „înconjurat“ .Cu de când am ținut un „atac de albine,“ au trecut 15 de ani. Și Dumnezeu a cruțat - am uitat despre Demodex. A dispărut! Acesta este un astfel de tratament neobișnuit. Dar fii atent. Nu toată lumea suferă din cauza venin de albine. Deci, înainte de a fi tratat în acest fel, pentru a verifica tolerabilitatea pcheloukusov.Esli inamic nu se predă - să-l distrugă!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru