rum.ungurury.ru

Vreau să vorbesc despre ceea ce îngrijorează mulți cititori - despre Demodex acarieni

Bolnavi 20 de ani, nu mai cred în recuperarea mea. Totul a fost în tratament: chiar diclorvos lubrifiat. Într-o zi vărul meu (doctorul ei) mi-a arătat acest articol despre Demodex. Am citit totul și într-un fel sa oprit alegerea pe unguentul „Yam“. Mai ușor de tratat. Și știu că nu vă puteți spăla fața ta, perie numai alcool salicilic (divorț apă fiartă, nu a mai uscat, proporția în ochi, a luat un pic de apă).

Cu toate acestea sa bucurat lama atunci când începe să mancarime, am luat lama și cum să curățați de pe ea. Nu am auzit de o capusa apare undeva pe corp. Cel mai important lucru este de a schimba de multe ori și de pernă de fier, prosop. În tratamentul acestui unguent va roseata si peeling, nu-ți fie frică. Trebuie doar să crezi! Vreau să informeze cale de o sută la sută tratament pentru demodeciei. Vărul meu acarianul Demodex a fost pe fata de 25 de ani! Dar si-a revenit. Deci, este necesar să se facă o loțiune de 5 sau 10% soluție de „resorcinol“. Solutia include de asemenea o cantitate mică de sulf și unele antibiotice (reteta prescrie orice dermatolog).

Gadget-uri pentru a face cât mai des posibil, de exemplu, într-o oră, stând în fața unui televizor. 2-3 zile se va abundente descuamări. În ciuda acestui fapt, este necesar să se continue fără încetare pentru a obține departe mai multe straturi de piele. Tratamentul durează aproximativ o lună - două, iar în acest moment, este mai bine să nu iasă din casă, pentru că persoana nu arată în cel mai bun mod. Dar cel mai important - nu se încadrează sub razele de soare. Note Loțiunile trebuie neapărat de a face cu rece (!) Soluție, în caz contrar va provoca și mai mare precipitații. În cazul în care soluția devine tulbure, nu teribil - proprietăți medicinale el nu pierde. Cel mai important - perseverenta. În cazul în care nu este exfolierea profundă, o erupție cutanată se va întoarce.

Nu folosiți Scrubs și creme exfoliante. Încercați cât mai puțin posibil să se spele în timpul peeling. Insecta este foarte atasata de spălare cu apă și săpun. Prin urmare, atunci când este tratat, cu apă și săpun nu va mai spăla. Imi doresc o recuperare completă.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru