rum.ungurury.ru

Demodikoz Când m-am îmbolnăvit, ea a învins acarianul trădătoare

Bună ziua, „Bunica!“ Am 80 de ani. În februarie anul trecut, am fost diagnosticat cu demodikoz. Medicul prescris tot felul de unguente, dar tratamentul nu au adus un rezultat pozitiv. Apoi am decis să-și asume capusa foarte șiret. Și mi-a copleșit încălzirea ego.Pomoglo. Am încălzit fierul de călcat și a atins marginea sprâncenei, astfel încât să nu se ardă. El a suferit ca ea ar putea. Procedura a fost repetată în dimineața și seara. După 4 zile, nu mai sprâncene senzația de mâncărime, dar am decis să stabilească rezultatul, rămâne de făcut 10 încălzirile de fier, continuând astfel tratamentul pentru încă 5 zile. Lashes, la rădăcinile cărora sunt prea înfășurate acarianului Demodex, unse zilnic tinctura de alcool farmacie de calendula. Strâns înfășurată pe o lână meci de bumbac umezit abundent în tinctură și închise ochii cu mâinile, genele unse la rădăcini. În plus față de toate cele de mai sus, am fierbe în partea de jos și lenjerie de pat, precum și fierul de zi cu zi ea înainte de culcare fier. Și vylechilas.Hrani Domnului!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru