rum.ungurury.ru

Se curăță organismul. Am fost vindecat de ierburi putere de vindecare



Bună ziua, „Bunica!“ Pentru o lungă perioadă de timp te-am citit, și acum, și ea a decis să împărtășească experiența lor în tratamentul unor nedugov.Bylo înapoi în 1980. Unul a simțit un pic degetul piciorului drept foarte râios. M-am uitat în sus și am văzut o mulțime de cosuri mici apoase. De-a lungul timpului, erupția a capturat piciorul întreg. Pruritul era de nesuportat, dar du-te direct la doctor, nu am putut, din moment ce mâinile mele au fost doi copii mici - doi ani și două luni grudnichok.A boala a progresat. Când am ales încă timp pentru a merge la o clinică, piciorul meu era deja la genunchi a fost acoperit cu pete roșii și vezicule pruriginoase, precum si la fel de mult opuhla.Vrach dermatolog, la care a cerut ajutor, mai degrabă decât să mă mângâie, a examinat piciorul, El a spus: - Aceasta este o eczema plâns. Ia de 3 ori pe zi „Difenhidramină“ și „analgină“, deși acest lucru este puțin probabil să ajute, deoarece boala este incurabilă. Sotul meu are 17 ani ea a fost bolnavă și nu a putut recupera. Și a murit cu ekzemoy.V acel moment aveam doar 22 de ani. Am fost șocată de cuvintele doctorului, dar, de asemenea, foarte teamă că boala nu este trecut la copii. Între timp, eczeme și apucat de mâini și pe față, tot corpul meu a fost acoperit cu puțin adâncă, cum ar fi mei, erupții cutanate. Dar am avut de zi cu zi și se spală, și se fierbe, și scaldă copiii, etc, și t.p.Tak trăit. Nu pentru a arăta fața lui umflată și roșie, am încercat să viziteze locurile mai puțin aglomerate, și tot timpul în căutarea unui instrument care ar putea să mă ajute să recupereze. Într-o zi o cunoștință de soțul ei, când ma văzut și a zis: - Iată adresa vindecătorului. Te duci la ea și ea te va vindeca, așa cum am vindecat, atunci când mâinile mele sunt deja până la os gnili.Rano dimineața următoare soțul meu și am fost la vindecator. Plângând, am împărtășit cu durerea ei mea. femeie în vârstă ascultat, și apoi a întrebat: - Nu te-ai nascut cu acest inflamat - Nu, - spun eu - cam o jumătate de an, ea a apărut pe mea golovu.- Ei bine, nu vă faceți griji, ca venit și au plecat, nici măcar o urmă? nu va fi! Imediat mi-a dat o gramada de colectare de plante diferite și zdrobit skazala.- vor aceste plante pentru a găti și de a face baie cu un decoct. spălați-vă imediat fața lor, apoi mâinile și apoi picioarele. Și lubrifia locul dureros unguent, pe care le-am spus că a făcut dam.Dala farmacie borcan boric unguent 5%, al cărei principal a fost selectat un pic de unguent, dar în schimb adaugă unele negru pe tsvetu.Priznatsya, nu am fost foarte sigur de asta tratament, dar totuși am decis să-l încercați. dimineața zilnic fiert în 2 litri de apă o mână de ierburi și bulion până seara pentru a spăla corpul. în curând am aflat că o erupție pe corp a dispărut, răni pe mâinile sale au început să se micșoreze, și a dormit un pic umflături. Când unguentul și iarba am fugit afară, era doar pe piciorul lui este un câteva ranok.Ya recent cumparat din plante Vindecătorul, apoi a întrebat-o ce fel de iarbă. Femeia a spus că fiul ei trimite colete ei din Urali, dar ceva ma împins să rezolve compoziția colecției. În ea am găsit o bucată de droguri nuiele cu piuliță sale, umplut cu plante semințe, și apoi a decis să alege propria lor vindecare de colectare. musetel mixt, gălbenele, Datura, pelin, pelin, brusture, troscot, cicoare, adăugând alte plante medicinale utilizate în tratamentul bolilor de piele. Produsă tot a insistat să facă baie și răcire. Oțel este utilizat pentru tratamentul farmaceutice și diferite unguente. Dintre toate „ftorokort“ unguentul încercat a venit. Dar rareori îl folosesc, am încercat să fie tratate cu ierburi mai multe. Nu este otrăvitoare preparată și a băut ca chay.Tak a condus treptat boala. A fost sfătuit să meargă la mare, dig, apa de mare, aer de mare va ajuta să recupereze rapid. Dar acolo a fost - în a doua zi de mare ar putea simți o mâncărime familiară. Am văzut pe malul cicoare, preparată și ea a început să se spele corpul de bulion. Pruritul a trecut. Un alt observat că eczema începe din nou să vină după mine citrice băut. Complet le-a respins - în 15 ani, chiar si felii de mandarine sela.Postepenno nu corpul meu este complet curat, lăsând nici o urmă de eczeme. Deja 20 de ani de boala se face simțită. Și toate acestea datorită puterii de vindecare a naturii.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru