rum.ungurury.ru

Tot ce vreau să-ți spun cum să eliminați un lipom

Bună ziua, „Bunica!“ În cele din urmă, pentru a sculpta un moment liber pentru a partaja opytom.Odno dumneavoastră suferă de lipoame (Wen) pe corp. La spital, au fost indepartate pe cale chirurgicala, dar dupa un an sau doi, nu-mi amintesc, noul trandafir. Au existat opt ​​dintre ele. La sfatul medicului cumparat farmacie tinctura „Lipoman“ si „Diamond“, iar atunci când iau 5 picături de 3 ori pe zi, timp de 15 minute înainte de a mânca. Am luat ambele medicamente dintr-o dată. Suficient pentru mine infuzii timp de o lună și jumătate. A făcut după o pauză de 10 zile și a reiterat recepția. meci lipoame oprit și o scădere semnificativă a (nu văzut vizual, poate doar sonda). Acum am accepta doar „Diamant“. Eu beau cursul său de două ori pe an. Această setare nu este numai păstrează talc de creștere, dar, de asemenea, promovează pierderea in greutate. Așa că poate accepta în mod liber suferă ozhireniem.Mozhno tratamentul lipoame și de a folosi această rețetă. Se toarnă într-un email pe tava 1 cana de suc proaspat de morcovi, sfeclă roșie, ridiche neagra si usturoi, un pahar de vin „Cahor“, se amestecă bine cu o lingura de lemn, apoi într-un borcan de sticlă de doi litri, se inchide ermetic capacul ei de gât, păstrați-l în frigider. Ia-1 lingura amestec de 3 ori pe zi, după mese. Acest lucru permite nu numai pentru a scăpa de lipoame, dar, de asemenea, primirea de acest amestec îmbunătățește starea de cancer de piele (melanom), gusa, tahicardie, și elimină bol.Prinimayut articulară Wen de 3 ori pe zi și 0,5 linguriță amestec bodyagi și pulberi arse oase, luate în părți egale. În plus, dimineața și seara, cu fierturi din plante aburit pentru a face o educație de două ore kompressy.Esche un lipom de 2-3 ori pe terciul zi aplicată din morcovi rasi și făină de fasole, luate în părți egale în greutate, adăugând un bit dintr-un amestec de chimion. Puteți taie frunze proaspete de rozmarin, se amestecă cu aceeași cantitate de morcovi cruzi rasi și de a face comprese cu acest amestec.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru