rum.ungurury.ru

Aici și lupta cu Wen

Bună ziua, „Bunica!“ Acum 15 ani am avut o tumoare gras de mărimea unui bob. El nu ma deranjat pentru o lungă perioadă de timp, și apoi a început să dureri. Spitalul a fost sfătuit să taie, dar eu nu am îndrăznit. Și Wen a continuat să se îmbolnăvesc și să crească până când a devenit marimea unui ou de porumbel lui. Apoi am fost de acord cu operația. Am făcut-o chiar în poliklinike.Nekotoroe timp totul a fost OK, dar din nou, m-am simtit durerea. Dacă fostul Wen a fost în plic, apoi a apărut din nou a crescut la 10 cm în diametru, iar pe spate și umeri a început să se formeze un nou talc. Ei au fost toate sub piele, de mărimea unui bob, și toți bolnavii. Chiar și culcat pe spate a devenit bolno.Poshla la medic la farmacie Zubitsky. El a spus că nu trebuie să se îngrijoreze, talc, spun ei, nu se transforma in tumori canceroase, si mi-a scris o tinctura de cucuta, precum și medicamente, „Diamond“ si „Lipoman“. Toți au văzut 5 picături de 3 ori pe zi, înainte de mese. lipom recente mai moale, talc oprit doare pe partea din spate, cea mai mare lipom prea înmuiat și a oprit doare, scaderea razmere.Pila tinctura de aproape o lună, și cucuta și chiar mai mult. Apoi a luat o pauză și a început să bea rostopască, pentru că el, de asemenea, se dizolvă tumori. Întreaga plantă cu rădăcini spălate, uscate, carne tocată și stoarce sucul din amestec. S-a transformat 1,5L său. Actualele 10 zile până când precipitatul stabilit, stoarsă și se toarnă în 0,5 I de suc de vodca. După aceea, a insistat încă 10 zile. Ia-1 linguriță De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de mese. Eu beau timp de 15 zile. Nu există efecte secundare. Wen încep să dispară. Am băut coniac luni, și apoi face o pauză de 10 zile și se repetă cursul unui „diamant“ și „Lipomana“. Aici și am lupta cu Wen. Te sfătuiesc să utilizați toată experiența mea cu aceleași probleme.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru