rum.ungurury.ru

IN APA dizolvat cefaleea sare expulza

Bună ziua, dragă, „Bunica!“ Și am decis să împărtășesc cu voi timpul lor opytom.Odno am fost foarte îngrijorat de dureri de cap. Pur și simplu nu am știut ce să facă și cum să scape - fără medicamente și remedii populare nu au ajutat. Apoi, o zi în-lege ma sfătuit să urmeze un tratament cu tampoane de sare, care descrie în detaliu metoda de tratament. Dar el părea prea ușor și, sincer, nu a inspirat încredere, așa că nu le-am folosit, cu toate că durerile de cap au continuat muchit.Tak am trecut câțiva ani. Și apoi, în cele din urmă, epuizat de durere, m-am gândit la metoda, care a folosit pentru a fi informat în-lege. I-am sunat la telefon, rețeta specificată și se aplică la tine. Și minunea sa întâmplat - am scăpa de dureri de cap. Si din moment ce aceasta este o problemă de multe dintre detaliile sale de vindecare a decis să spună cititorilor „Bunica“ .First de toate, am pregătit un bandaj, pliat în 8 straturi de tifon (lățime bandaj ar trebui să se potrivească cu înălțimea de frunte, iar lungimea - circumferința capului). După aceea, se încălzește la o temperatură 60-700S 250 ml apă și se dizolvă în aceasta 2 lingurițe fără săruri de top. Rezultatul a fost de 8% soluție salină. apă caldă Fast scăldat frunte, urechi, gât, scufunda într-o soluție fierbinte de tifon, se stoarce usor un pic șocat, să se răcească ușor, și apoi legat un bandaj de cap, capturarea frunte, urechi și gât. Pentru a comprima loc, am înregistrat fularul de bumbac. După aceea, m-am întins. La doar câteva minute mai târziu a fost eliberat, dar nu a eliminat bandaj 2:00. După îndepărtarea din nou scăldat capul cald vodoy.Tak metoda simpla de tratament pentru toti ma eliberat o durere de cap, dar, de asemenea, prin această compresie am revenit la presiune normală. Vă sfătuiesc pe toți care are aceeași problemă ca am avut să profite de această rețetă. Vă asigur că nu vei regreta. Bandaj de tifon înmuiat în saramură, se poate stoca până la 15 chasov.Day Dumnezeu toate de sănătate!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru