rum.ungurury.ru

SALT TEMEȚI Fibroamele nu va sta în fața ADENOM

Bună ziua, „Bunica!“

Pe proprietățile curative ale sare au spus. Vreau să confirme că acest produs este într-adevăr vindecă.

Odată ce am sunat un prieten și ia spus că ea a fost diagnosticată fibrom uterin, 2 tumoare la sânul stâng, și că, după 2 săptămâni, ea va avea o operație pentru a elimina aceste formațiuni. Desigur, ea se teme de o intervenție chirurgicală, dar nu are unde să meargă, din cauza fibroamelor ei chiar mersul pe jos prese dificile, și chiar tumori pe vasele de sânge. Am calmat prietena și sfătuit să încerce să urmeze un tratament cu tampoane de sare. Ea a fost de acord mult timp, pentru că ei nu cred că un astfel de tratament simplu poate fi vindecat, dar eu sunt încă convins-o să-și petreacă cel puțin 10 de proceduri, mai ales că o mulțime de bani, ei nu au nevoie. După tratament, ea a mers pentru a verifica. Inspecția a arătat că tumorile fibroid în piept și a scăzut, în care operațiunea amânată. Prietena Încântat a continuat să fie tratate cu tampoane de sare. Ea a luat un an pentru a scapa de fibrom si tumori. Sare și a ajutat la vărul meu, care suferea de HBP. După 4 luni de tratament cu sare de examinare a arătat că el a avut toate normale. Medicii au fost uimiți.



Astfel, pentru prepararea soluției medicinale este necesară în 300 ml de apă încălzită la 60-700S, se diluează 1 linguriță săruri cu vârf (pentru tratamentul copiilor 1 linguriță de sare a fost dizolvată în 250 ml apă). Când se prepară agentul terapeutic, acesta este umezit pliat în 4 straturi de tifon si fibrom, polipi uterini si overlay sare chist suprapusa 10-15 ore la nivelul abdomenului inferior (adenomul de prostata - purtat pe picioare și placa de topire dens la lateralelor) și administrat în tamponul vagin impregnat cu saramură. Celofan sau căptușeală din polietilenă nu acoperă, și pur și simplu fixați pânză de bumbac, tifon sau să poarte trunchiuri de înot strâmt. În cazul în care sarea va provoca iritații pentru a lubrifia corp crema pentru copii și să continue tratamentul. pânză de bumbac și tifon, în orice caz, nu din bumbac înlocui. Procedurile pot fi efectuate în orice moment al zilei, atunci când sunt confortabile.

De fiecare dată după aplicare, șipci se spală cu săpun, un organism de spălare cu apă caldă folosind același săpun. Compresele cu tampoane de sare sunt folosite pentru a elimina dureri de spate, inflamația ficatului și rinichilor (în timpul tratamentului cu excepția dietei prăjită și grăsimi), prin aplicarea lor la zona sau de loc dureroase organismele de pacienti.

Fie ca Dumnezeu să vă acorde toată stare bună de sănătate, credință și răbdare. Trăiește în pace unii cu alții, ajuta pe cei slabi, să aveți răbdare în toate lucrurile.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru