rum.ungurury.ru

Rețetă pentru tratarea rinichi nu sunt contraindicate la gravide

Aș dori să spun un caz din viața mea. Când am fost însărcinată cu fiica mea, apoi o perioadă de 24 de săptămâni de gripă complicate de inflamație renală. În referință medicală, care este casa mea, am găsit o reteta care poate fi utilizat în timpul sarcinii pentru a trata rinichi, pregătit medicația și a început să-l bea. După o săptămână de teste au arătat că inflamația nimic, dar eu încă mai continuat să ia un medicament medicament. Fiica născut zdorovenkoy.Ya a luat 1 sticlă ovăz prime au fost spălate și fierte seara în 1 litru de apă la foc mic sub capacul închis timp de 40 minute. Insist noapte, în tulpina dimineața și bea 0,5 cani de supa calda de 3 ori pe zi, timp de 20-30 de minute înainte de mese. Se obține suficient timp de două zile (mai mult pentru a găti!). Aceasta supa curata rinichii, ficatul, intareste inima si reduce nivelul de zahăr în moche.A la timpul sarcinii, au avut mai puține probleme, recomanda femeile insarcinate pana la 20 de săptămâni cu totul și începând de la 21 de saptamani de dieta pentru a exclude sărat, picant, afumat, prajit puternic și tsitrusovye.Lechites și să fie toți sănătoși!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru