rum.ungurury.ru

Ca fiica mea, pentru a evita o intervenție chirurgicală

Vreau să-i spun fiicei mele când avea 25 de ani, pentru a evita o intervenție chirurgicală pe o chasti.Bylo de sex feminin ea în 1988. Temperatura fiica a crescut la 40 °, și a fost pus în spital. În urma unei examinări sa constatat că fiica inflamație a apendicelor, ceea ce a dus la o creștere a temperaturii. În unele zile ea a făcut fotografii, a pus un picurător, dar temperatura nu a căzut. Și apoi fiica a început să se pregătească pentru operație. Dar tânărul chirurg, ia sfătuit să nu se grăbească să meargă sub cuțit și a întrebat: - Ai pe cineva să aducă în fiecare zi la 3 litri de bulion cu fiica musetel coada șoricelului, a spus da ?. Și apoi încep în fiecare seară se amestecă o mână de musetel si coada soricelului, pune la cale un amestec de 3 litri de apă clocotită, pentru a insista noapte și în această dimineață pentru a trimite fiica de perfuzie. Ea a băut într-o singură zi. În acest caz, nu se iau antibiotice și alte medicamente. Nu-mi amintesc cât de mult a băut cutii de perfuzie, dar temperatura le-a revenit la normal, inflamatia a trecut prin câteva zile, iar operația a fost anulată. Până acum, fiica mea bine. Slavă Domnului!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru