rum.ungurury.ru

Două cazuri de vindecare a cancerului de stomac



Vreau să spun două viață istorii.Gde acum vreo trei ani, m-am dus la un sat situat la 30 km de orașul meu, colecta ierburi, ciuperci și fructe de pădure. Din păcate, vara de ciuperci comestibile, aproape nu a fost, dar a fost atât de plin muhomorov.Kogda am ieșit din pădure și se așeză pe o bancă să se odihnească, am fost abordat de un om bătrân și a întrebat: - Ce ciupercile nu au găsit i-am răspuns că unul roșu! gunoi ciudat, și el spune: - degeaba darul lui Dumnezeu, așa-numitele. Odată mecanic nostru Vasya - poznaș si joker - bolnav, ceva sa întâmplat cu stomacul. Am început să Brew tratat cu sare, dar a devenit si mai rau. El a fost foarte subțire de piele, pamantiu, apoi Bob transformat ajutor la spital regional. Acolo el a fost examinat și a spus că a avut cancer în ultima etapă, și ceea ce un tratament care le-a pozdno.Vot cu verdictul a revenit Vasya acasă. El a spus țăranilor despre durerea lor, și ei, în loc de a calma, a început să spună că a trăi o perioadă scurtă de timp la stânga, și că va muri în agonie teribilă. Și Bob, fără ezitare, pentru a scăpa de chinurile viitoare, el a decis să se sinucidă. A luat haina, o sticlă de vodcă și a cerut vecini, bunicile trece la soția lui că a lăsat să moară, și a mers la les.Tam smuls o pungă de toadstools, a făcut bârlogul lui în pădure, situată în ea confortabil, apoi a băut vodcă, a mâncat și sa dus la Amanita pat . Noaptea trezit, și nu există nici o moarte. Din nou, el a băut vodcă și a mâncat o ciupercă, și chiar și în sticla au schițat. M-am trezit noaptea - din nou în viață. Din nou, repet procedura. Și doar două zile. În acest timp, apă de ploaie sa încheiat, și a fost vaze foarte proastă. „Bine - că moartea a venit“ - se gândi el. Dar acolo a fost. Curând am început diaree Vasya și vărsături, dar încă atât de puternic, încât părea că toate măruntaiele vor ieși. Atunci când acestea sunt peste, foarte slăbit Bob sa întors acasă. El chiar a vrut să mănânce și el a mâncat cu mare alimente de casă gust. De-a lungul timpului, Bob a revenit, iar acum el nu știe - un om sănătos a devenit chiar mai sănătoasă decât înainte de boala. Asta Amanita a salvat vieți, - a terminat povestea lui caz muzhchina.Vtoroy de vindecare de cancer mi-a spus familiar veterinar.Odnazhdy prietenul său, de asemenea, un medic veterinar, a fost bolnav de cancer la stomac. Medicii au sugerat el supus unei interventii chirurgicale, supuse chimioterapie, radioterapie pentru a lua, dar pacientul a refuzat categoric, spunând că doctorul știe ce se termină un astfel de tratament, și, prin urmare, va trăi așa cum vrea Dumnezeu, și să moară în agonie nu infirm sobiraetsya.Spustya o vreme în stomac a existat o durere foarte severă și nu mai ia alimente. Asta e atunci când unul dintre prietenul meu nu a decis să aștepte o moarte agonizantă, și să pună capăt vieții. Pregătit pentru moarte, cum ar fi: spălate, ras, pus pe haine curate, el a scris o notă în care el a spus la revedere de la soția sa, familia și le-a cerut pentru toată iertarea, apoi a băut două pahare de lichid, care este tratat cu un bolnav răni de animale, lichen, abcese, ulcere , să stabilească și am așteptat moartea. Soția a venit acasă de la locul de muncă, citiți nota și am văzut sticla goală alături de soțul ei și imediat a provocat „ambulanta“ pe medicul de apel .Priehavshy citiți nota, și mirosit-o sticlă, iar apoi a examinat pacientul și a spus: - Ei bine. În cazul în care soțul tău a decis să părăsească această viață, nu-l va deranja. Acum se simte pulsul foarte slab, așa că cuibărite cu căldură și lăsați-l să mint. Voi zavtra.I aici, în această stare, pacientul a petrecut 6 zile și-a deschis ochii și a cerut să aibă a șaptea. Soția sa ca un copil, hrănit cu o lingură, și-a revenit în curând. Până în prezent, toate întreb cum a reușit să supraviețuiască. Probabil, acest veterinar a fost o dorință puternică de viață ... Asta e ceea ce am vrut să scrie. Crede in tine, iar apoi boala nu va fi în măsură să vă copleșească.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru