rum.ungurury.ru

Miere ne-a salvat de la pneumonie

Fiica mea a patra din primele zile de la naștere formă recurentă bolnav de pneumonie (pneumonie). Injecțiile, pastile aduce alinare doar timp de 10-15 zile, iar apoi boala a recidivat din nou. Și astfel până la 3 ani. Uite, toți copiii care rulează în jurul valorii este sănătos, iar temperaturile de vara pentru copii. În general, unele suferință ... Când ea a fost de 10,5 luni, am fost lăsat fără soț și fără un loc de muncă. Dar este necesar să se hrănească patru copii, așa că am început să înțeleagă la orice loc de muncă. A fost foarte greu. Și apoi, când cea mai tânără fiică a fost putin 3 ani, lăsând copiii în-lege, am decis să merg la Pyatigorsk, acolo pentru a câștiga bani în plus. Dar, din păcate, am lucra problema, și nu am câștigat nimic, du-te acasă. Și cum putem merge fără un cadou? Aceasta a cumpărat de la piață de cinci litri sare de miere din plastic, lăsând bani pe dorogu.Deti mine foarte fericit, și am turnat miere într-un castron și a spus, „Mănâncă copiii așa cum doriți.“ Și au mâncat fără măsură: mânca, a alerga despre și să mănânce din nou. Și apoi am observat că fiica mea bolnavă joacă cu toată lumea doarme în temperatura ei, și a scăzut tuse ... M-am gândit, și a dat seama că a ajutat-o ​​miere. Apoi am interzis copiilor mai mari să-l mănânce, și a început în fiecare dimineață, pe stomacul gol și pe timp de noapte înainte de a merge la culcare pentru a planta într-un pahar de lapte cald 1 linguriță miere și bea fiica lor. Când miere mi-a adus peste, am cumparat o alta. Și astfel fetița ținea pe modul de miere undeva 1-1,5 ani. Ea a devenit mai puternici, și nu strică nici o răceală sau tuse sau pneumonie. Desigur, este bine că fiica nu a avut alergii la miere. Pe aceasta eu încă nu știam nimic, și, prin urmare, a permis fata are acest produs dulce în cantități mari.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru