rum.ungurury.ru

Pilote mântuirea

Bună ziua, „Bunica!“ Zece ani în urmă, fiica mea a fost bolnav cu cistita. Tratate cu medicamente, diverse remedii populare, dar nu a putut face față cu boala, deoarece funcționează într-o cameră rece și de multe ori peremerzala.Tsistit a trecut sub formă cronică, cu leucoree abundentă, frecventă rezyami mocheispuskaniem.Priehala și fiica în vacanță în satul meu. Am văzut „Granny“, pe care l-am prescris, să profite de câteva sfaturi și rețete de la ea, dar o recuperare completă nu a fost în măsură soțul dobitsya.Po a venit după ce sa încheiat vacanța. Firește, somnul au trebuit să fie puse împreună. Imprastiati un pat și le-a dat adăpost singură pătură dublă, pe care am avut-o, - o pană! A fost doar în timp, pentru că timpul a fost ceva zimnee.Utrom fiica sa ridicat și a spus că ea nu a durut: nu mai albă, durerea a trecut, urinare a fost ajustată, și, în general, se simte prekrasno.Poradovalis vindecarea ei, și au plecat. Dar, de îndată ce fiica ei să se întoarcă la locul de muncă, ca cistita amintit din nou despre ei înșiși. Fiica tuturor să analizeze și să înțeleagă ceea ce a adus-o pentru a îmbunătăți plapuma! Din moment ce ea nu avea pături, ea sa culcat să doarmă cu o pernă pană, punând-o între picioare. Și așa câteva nopți podryad.Slava Dumnezeu, fiica cistita nu mai îngrijorat. Uneori peremerznet - pune imediat o perna intre picioare. Un cuplu de nopți, și totul este în regulă. Dacă acest mod simplu de a ajuta pe altcineva, voi fi foarte fericit.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru