rum.ungurury.ru

El chinuit de astm ME 10 ani. Din fericire, nici mai multe atacuri

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să-ți spun cum am câștigat astm bronșic, precum și cota de ceva mai mult, experiență dovedită, vindecare rețete.

De la astm a suferit 10 de ani, din care 6 nu au plecat cu inhalatorul. Decât pur și simplu nu sunt tratate, fără nici un rezultat. Și într-un fel o femeie ma sfătuit la farmacie să fie tratată cu amoniac.

Și apoi, luni, am trecut schimbarea (operat de către vânzător), iar marți dimineață a început tratamentul. Am luat amoniac, separându-l de 2-3 picături în 50 ml de apă fiartă sau lapte fierbinte, cu atenție agitarea înainte de utilizare, zile, aproape fără întrerupere între a face tehnici. Curând am început să bronsice sputa eliberat abundent, mucus, puroi, și am simțit o mare ușurare. Dar, în ciuda faptului că atacurile oprit, am văzut un amoniac în timp. Mai multe astm in sine nu arata ca, dar cu amoniac, nu va părăsi. Faptul că inhalarea vaporilor regulat al acestuia ajută la depășirea rapid rece, raceala si chiar gripa.

Acest instrument ajută cu aciditate la zero de suc gastric. În scopul de a se normaliza, este necesar să se smulgă lăstari tineri sau pețiolul frunze tinere orice struguri, le mesteca, înghițire salivă, și scuipa tort. Am mestecat toate astea de 2 ori pe zi, până în toamnă și este foarte fericit cu rezultatul.

Dacă în cauză cu privire la fisuri în colțurile gurii, ar trebui să fie prima zi, se toarna un pahar de apă fiartă 3 liliac de frunze proaspete, după 40 de minute, se strecoara si se bea infuzia de 2 ori în timpul zilei. În a doua zi, repetați procedura, dar au o infuzie cu 6 frunze. Curând fisuri vindeca.

Sunt tratate și de a recupera. Vă doresc tot norocul.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru