rum.ungurury.ru

SAMA elimina BONE nadkoly: experiența sa pentru a încerca să explice toate

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să-ți spun cum am face cu oasele nadkoly.

Într-o zi, dimineața merg la biserică, m-am sucit glezna și a simțit o durere ascuțită, am dat seama că nu am putut merge mai departe. Din moment ce era duminica, la spital, nu am mers, și sa întors acasă și a început să sonda piciorul rănit. Ca un maseur cu experiență, în curând am realizat că am avut un oase nadkoly. Fără să mă gândesc de două ori, pentru a scăpa de vânătăi subcutanate, apoi a turnat apă rece pe picior. Curând ea a început să se umfle, iar în partea superioară a piciorului sub leziunile osoase.

Pentru a elimina umflarea și lividitatea, am început în dimineața, după-amiaza și seara, pentru a face pe jos, comprese cu un amestec de oțet și apă rece, luate în proporții egale în volum. Și astfel de 3 zile la rând. Când umflarea a mers în jos, începe să economisesc masarea locul ranit cu un unguent de încălzire.

Masaje în dimineața și seara, timp de 2 săptămâni, iar pe timp de noapte a luat mumie poltabletki. In tot acest timp piciorul bandajat cu un bandaj elastic. Curând, durerea a dispărut și am uitat despre nadkoly.

Aici astfel de experienta mea. Dacă este cineva ajutor în rezolvarea acestei probleme, voi fi foarte fericit.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru