rum.ungurury.ru

Așa cum soțul meu a fost bolnav de cancer și cum să-l bată



Bună ziua, „Bunica!“ Povestea lui Vreau să ajute persoanele afectate de cancer, și să se întoarcă să le speranță pentru un leac. Dar toate poryadku.23 ianuarie 2006 soțul meu a fost diagnosticat cu cancer de vezică. Medicii, altele decât chirurgia deschisa pentru a elimina vezicii urinare, mai mult decât este oferit nici un tratament. Dar operațiunea -, în sine, o procedură foarte dificilă, și garantează că va ajuta, și nimeni nu a dat. Imediat a apărut întrebarea: „Ce să fac“ Apoi am ales din pilitura ziarului „Bunica“, colectate de peste 4 ani (2002, 2003, 2004 și 2005), adresele persoanelor care au fost operați cu același diagnostic ca și soțul meu și el le-a scris. Răspunsuri uimit: sa dovedit că toți acești oameni au murit în termen de 4-6 luni după intervenția chirurgicală! disperarea mea nu cunoștea limite, iar medicii au continuat să insiste asupra operatsii.K urinarii timp soțul ei la fiecare jumătate de oră, dar vezica nu a putut fi complet golit, așa cum se umple tumora. Se pare că zilele soțului ei sunt numerotate, și, de fapt, avea doar 66 ani! Am aplaudat pe soțul ei ca cel mai bun a putut, spunând că el nu a avut cancer si adenom a crescut, iar când acesta este eliminat, totul va fi bine. Dar rezultatele sondajului au fost dezamăgitoare: în țesutul adipos al metastazelor abdominale si ganglionii limfatici din regiunea inghinala a crescut. Doctorul nu a vrut să audă scuze, și a avertizat că, dacă nu faci operatie, va fi luna viitoare târziu. Între timp, starea ei sa înrăutățit soțul de zi, dar suntem hotărâți să facem operația. Confirmarea cardului medical cu eșecul lui semnătura, l-am scos din onkodispansera.Doma, de asemenea, a continuat să caute un tratament care va salva soțul ei. Ea a reamintit desculț ei și din copilărie de război foame, cât de des suntem bolnavi și cum noi toți, deoarece nu au existat medicamente, au fost tratate cu un singur agent - rostopasca. Amintit cum bunica mea Galya colectat, uscat rostopasca, și presat sucul de la ea și a spus oamenilor cum să trateze această travoy.Stoyal aprilie și tufe înalte rostopasca cresc peste tot. Narvalul Am avut un buchet mare cu rădăcini, se spală, se usucă ușor afară și toca întreaga plantă. Stoarsă din masa prin suc de nailon chilot, i-am dat un pic de suport, tulpina, și bagasei îngropat în zemlyu.Nachala suc de băutură soțul. Și a băut 2-3 înghițituri de lapte. La început, soțul meu de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de masă a luat 0,5 linguriță suc, apoi a început să bea sucul de la lingura de desert. Deci, în această săptămână am ajuns la recepție 1 des.l. completă suc de 3 ori pe zi timp de o jumătate de oră înainte de masă, și o săptămână mai târziu, soțul meu ia 1 lingura medicamente terapeutice. El a băut într-o doză de suc de rostopasca de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese timp de 10 zile. Rezultatul a fost că soțul meu a luat de suc de rostopasca pe lună. În tot acest timp, am monitoriza îndeaproape starea lui, întrebându-se dacă a existat amărăciune, dacă ficatului sau pancreasului durere, etc. După aceea, vom lua o pauză, timp de 5 zile, iar apoi a reluat soțul ei a primit suc de rostopasca. De data aceasta, el a luat la 1 lingura De 2 ori pe zi timp de o jumătate de oră înainte de a mânca, bea 2-3 înghițituri de lapte. Și astfel - pentru o lună. Deoarece rostopască - otravă pentru purificarea ficatului soțul său a luat fulgi de ovăz bulion. La 1 litru de apă I gătit 4 linguri fulgi de ovăz, ea a insistat, și soțul ei au văzut nastoy.Chto sa întâmplat de două luni de tratament rostopască? Foarte mult! Soțul tot timpul mi-a împărtășit starea sa de sănătate. El a spus că, în timp ce lua mult mâncărime lui în interiorul vezicii urinare, dar nevoia de a urina a devenit mai puțin frecvente. Noaptea, soțul a început să doarmă mai bine, și în cele din urmă a dispărut complet sentimentul de vezica urinara debordante puzyrya.Vo rostopasca tratament alimentar lui a fost destul de modestă. Soțul a mâncat carne de doar carne de vită, 1 dată pe săptămână, și într-o supă sau borș. O săptămână a mâncat 4-5 ouă pe zi și au băut 0,5 litri de lapte. Toată mâncarea am gătită în untură (grăsime de porc în interior). Toate felurile de mâncare ar adăuga pătrunjel, mărar și sfârșitul luk.Posle verde din a doua lună de a primi suc de rostopasca au făcut o pauză de 10 zile, iar apoi soțul meu a început să ia kolenets tinctură mustață de aur, pe care l-am pregătit zablagovremenno.Gotovlyu-l în acest fel. Kolenets 15-17 grinduri, plierea acestora borcan de jumătate de litru și se toarnă apă de ploaie. Insistând până când nu va primi tinctura de culoare violet bogat. Acesta ar trebui să ia 1 lingura De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de a mânca, nu bea (poate fi de 2-3 înghițituri de lapte) .Muzh luat tinctura de mustață de aur în cursul lunii de 10 zile, el a băut, a făcut o pauză de cinci zile, și din nou a fost reluată la recepție. Și astfel mesyats.Posle pauza viitoare din nou a decis să urmeze un tratament suc de rostopasca, dar ia-o ca o tinctură (350 plante gsoka insistat pe 150 g de băuturi alcoolice distilate. Vodka, aceasta nu folosește la fel de multe falsuri, dar vorbe de clacă mă fac). Peel soțul Tinctură 2 linguri De 2 ori pe zi. Și astfel 10 zile. După aceea, eu iau o pauză, timp de 5 zile și apoi relua recepție. Și deci de 3 ori timp de 10 zile, la intervale de cinci zile între nimi.Cherez 10 zile de la primirea soțul tinctură suc de rostopasca a fost luat un amestec format din 40 g de lichior distilată și 40 g de ulei de floarea-soarelui. O lamaie o musca. El a luat acest medicament este, de asemenea, de 2 ori pe zi timp de 3 la intervale de zece zile, la cinci zile între nimi.Zakonchiv vodca de recepție și unt, după 10 zile de întrerupere soț a început din nou să bea tinctura de mănunchiuri de aur de mai sus skheme.Vse de data aceasta el oferă analize lunare. Rezultatul este bun. Dupa patru luni de tratament a facut tomografie - metastaze. Acum, soțul meu se duce la țară. Urinarea a ajustat, în greutate, de asemenea, el nu a pierdut nici gramma.V luna aprilie a acestui an, încă o dată sa dus la primirea de suc de rostopasca 1 lingura De 2 ori pe zi, deoarece cancerul - inflamat insidios, și, prin urmare, este necesar să se monitorizeze în mod constant. Un suc pur de rostopasca distruge celulele canceroase și le elimină din organism. Efectul său este mult mai puternic decât vorbe de clacă de recepție amestecat cu maslom.No de legume ar trebui să fie tratate cu atenție, în mod constant a asculta corpul. Totuși, este necesar să se creadă în victoria și să nu renunțe, indiferent cât de greu orice lechenie.Pust voi toți, oameni buni, Dumnezeu să binecuvânteze!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru