rum.ungurury.ru

Copleșească mastita elderberry: NU POT ASCUNDE DIN EXPERIENTA TA DE FEMEI

Bună ziua, „Bunica!“ Am 78 de ani. Prieteni cu ziarul de la înființarea sa. Datorită rețetele imprimate în ea, a scăpa de pietre în canalul biliar, dischinezii biliare, hemoroizi, Ponturile oameni scris în „Granny“, cât și în alte boli. Mulțumesc. În semn de recunoștință, vreau să împărtășesc o metodă dovedită de tratare fibromatoase mastitei chistică. Aceasta reteta am auzit acum 30 de ani la radio. Deoarece metodele de medicina conventionala nu a putut scapa de boala, el a decis să profite de ea. Și, slavă Domnului, vindecat! Deci, pentru toate femeile care sufera de mastita fibromatoase chistică (exact acest lucru!), Te sfătuiesc să alegeți, se spală și se usucă boabe de apă Bush negru iarbă mai mare și mai bine, apoi se pune un strat de gros ca un deget în partea de jos cutii de trei litri, aceeași grosime a stratului superior de zahăr, și așa umple borcanul l doverhu.Postavit pe masă, pentru a acoperi gâtul de tifon și a plecat pentru o zi, la temperatura camerei (elderberry nu ar trebui să fermenteze!). După 24 de ore se scurge sucul rezultat în oală și se pune în depozit până la recuperarea holodilnik.Prinimat 1 des.l. De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese. Am fost tratat Bush negru soc. Me pentru a recupera suficient pentru 1 litru de suc. Dar, în cazul în care batranul cu zahar insista nu este o zi, și trei, și apoi bea sucul rezultat în acest timp, este posibil să se îmbunătățească zrenie.Budte sănătos!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru