rum.ungurury.ru

LIVE din lume este aproape 100 de ani: de la Mine și să ia o SUGESTIE

Bună ziua, „Bunica!“

Sunt în vârstă de 95 de ani. Mulți experimentat pentru viața lui lungă, și că experiența mea nu a fost pierdut, o parte din cunoștințele doresc să împărtășesc.

În 1940, am fost excomunicat din pieptul copilului și am format mastita. Cu doar am făcut-o, dar nu a putut recupera. Cu o durere teribilă în piept a fost chinuit până în anul 1970, nu a fost încă mutat la Ball. În curând din cauza lui Dumnezeu, sa întâlnit cu un vechi prieten - un fost medic veterinar al fermei noastre colective. I-am spus de probleme lui, el ma ascultat cu atenție și sfătuit să se aplice pentru vindecarea creolin (maro închis sau lichid maro închis, cu un miros de crezol utilizate în medicina veterinară).
Este necesar să se fierbe apa și fixați-l 30 de picături creolin. Când apa devine alb, cum ar fi laptele, trebuie să crească la pieptul pacientului ei. Efectuați procedura în mod regulat, până la recuperarea.

Curând am început să iasă din piept cu cheaguri de sânge de puroi. Astfel, am vindecat timp de două săptămâni, dar până în prezent nu pot uita despre durerea teribilă care ma chinuit timp de peste 30 de ani.
Eu propun să utilizeze experiența mea la femeile care sufera de mastita, precum și toate persoanele care sunt afectate de purulente pentru o lungă perioadă de timp vindecarea rănilor. Creolin le permite sa se vindece fara o vizita la chirurg.
Este imperios necesar pentru a începe tratamentul, rugați-vă lui Dumnezeu și să-L cere ajutor.

Vă doresc tuturor multă sănătate și!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru