rum.ungurury.ru

Pot și am vorbit un pic, boli AS calma



Bună ziua, dragă, „Bunica!“ De asemenea, am ceva rasskazat.Odnazhdy întâlnit cu vechiul său prieten, care nu au mai văzut de mulți ani. Într-un interviu, ea mi sa plâns că, pentru o lungă perioadă de timp anexita bolnav (inflamația fanere), sunt în mod regulat tratat într-o instituție medicală, dar boala nu se da drumul. M-am simțit rău pentru ea și sfătuit să folosească o rețetă care m-au ajutat atunci când aceleași suferințe îndurate ya.Bolee trei ani au suferit de o inflamatie a fanere, iar când durerea de nesuportat și nu mai putea îndoiți în jos, a mers la spital și după tratament în spital a primit un ajutor temporar. După declarația următoare pentru a partaja problema cu mama unuia dintre prietenul său. Mnya Ea a ascultat cu atenție și sfătuiți toarnă 1 litru de apă fiartă 2 linguri pelin (vândute în farmacii), înfășurați vasul și se lasă la infuzat. După o oră, tulpina prin tifon împăturit în 2-3 straturi și apoi douche această infuzie timp de noapte. Și astfel, timp de 7 zile consecutive. În timpul tratamentului, pentru a evita contactul sexual. Chiar înainte ar trebui să fie 1 injectarea st.l.nastoya pelin băutură. Având cura, face o pauza de saptamana si repeta executia de șapte zile a procedurii din nou. Trebuie să fie ajustate astfel încât primele 7 zile de tratament au loc înainte de menstruație, iar al doilea - posle.Day Dumnezeu să binecuvânteze prietenul mamei mele! Aplicarea reteta ei, eu sunt deja de 20 de ani nu știu ce este o inflamatie a fanere. Dar dusurile infuzie de pelin ajuta nu numai cu anexita. Datorită lui, puteți obține, de asemenea scăpa de mai alb grele si mancarimi ale organelor genitale. Aș fi bucuros dacă acest instrument simplu poate ajuta pe altcineva modul în care a ajutat în timpul lor mne.Sleduyuschy dovedit în mod repetat oferta reteta de oameni care suferă de HBP, si femeile care sufera de fibrom uterin si chisturi. Astfel, este necesar să se curețe un vas emailat pentru a topi de căldură mici 100 g de colofoniu de pin, se adaugă 20 g de ceară de albine, iar când este topit, se toarnă în 20 ml de ulei de floarea-soarelui. Soluția caldă a fost pus într-un strat de 1-2 mm pe pânză clapă cu dimensiune de palmier și atașați-l la pubis. Par este necesar să se radă. Atașați plasturele și uzura, să nu fie eliminate, două sau trei zile, apoi se comprima și schimbare. Prepararea medicamentului este suficient pentru 3-4 comprese. Mijloace pentru stocarea într-un borcan și încălzire, dacă este necesar. Urmați procedurile din ultima lună. Acesta promovează resorbția oricărei infecții opuholey.Pri în sistemul urogenital în timp ce folosind comprese se spală dimineața și seara a tractului urinar apă de argint. Pentru ao găti, să ia două monede de argint 1920-1924. (Disponibil de la Coin) fiecare conectare la diferite poli de baterii plate de 4,5 volți, se toarnă într-un pahar de apă clocotită și apoi coborâți-l la jumătate a monedei. După 10 minute, o apă de argint este gata. Puțin l cald și de a folosi. După tratament, asigurați-vă că pentru a verifica în vase vracha.Ochistit și ajută la consolidarea utilizarea inima în termen de trei până la patru zile dupa consumul de 5 fructe de cenușă roșu. Apoi face o pauză de 10 zile și apoi se repetă curs. Petreceți cu pauze de 3 sfaturi kursa.Teper celor care au suferit un accident vascular cerebral. Pentru a restabili sănătatea, frunze de brusture lacrimă, se spală cu apă curată și puneți-l pe partea din spate a capului. Pune panamku sau eșarfă și du-te atât timp cât foaia este uscat. Puteți folosi frunze de brusture uscate, înmuiate în vode.A această rețetă va ajuta pentru a netezi ridurile feței, face pielea curata si supla. Este necesar să se amestecă bine tubul de crema de lanolină, 1 lingura suc proaspăt stors din mustață de aur, o cafea organică mică la sol și pune amestecul în frigider pentru depozitare. Pentru a freca unguent de masaj de 1-2 ori pe săptămână în piele. După 5 minute, se clătește cu apă caldă, apoi se aplică crema feței. Poate fi un tub de amestec crema de lanolină bine cu miere, suc de aloe și mustață de aur, Ia 1 linguriță, și apoi această cremă pe timp de noapte înainte de a merge la culcare, se aplica pe fata si gat. Dă-l la macerat, iar restul după 5 minute de hârtie umedă salfetkoy.Zhelayu toate de sanatate, frumusete, buna dispozitie, activitate, sociabilitate, curiozitate si pofta de viata! Să tableta niciodată nu ai nevoie de ea!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru