rum.ungurury.ru

Toată lumea vrea să ajute la vindecarea: o poveste mă grăbesc să împărtășiți



Bună ziua, „Bunica!“ Trăim cu soțul meu într-un sat minunat, păstrează o mică fermă, livada si gradina. Copiii și nepoții trăiesc în oraș, vin la noi numai la sfârșit de săptămână și în timpul vacanțelor. În general - noi toți, la fel ca toți ceilalți. Bolile sunt utilizate pentru a trata propriile lor, pentru că spitalul nu ne putem permite. „Bunica“ - sovetchitsa noastre cele mai bune în această afacere. Ne-am întâlnit cu mulți datorită ei, și cu o singură familie, chiar și prietenii și-au vizitat timp reciproc gostyah.Kazhdy lectură a cererilor oamenilor de asistență, amar și rănit sufletul devine. Aș vrea să ajute pe toți să fie vindecați. Prin urmare, am decis să ia stiloul, și pentru a partaja o poveste lecheniya.Chasto satisface cererile de sprijin metodele traditionale de tratament al cataractei. Fondurile de această boală, există multe. Acest lucru va fi meu rasskaz.U prietenul meu când avea numai 65 de ani, dintr-o dată a început să scadă vederii. Soțul ei a luat-o la Institutul de Oftalmologie Kiev, și spitalul Odessa, dar medicii diagnosticate peste tot acolo a fost una - etapa inițială a cataractei. Eliminați educația le oferă familiei prompte putem.No a fost foarte slabă, nu că o operațiune pe pâinea de zi cu zi nu au întotdeauna bani, așa că au decis să aștepte. Și odată ce fiul lor mai mare a venit la părinții săi pentru a vizita și a spus că, în regiunea Ternopil trăiește bunicul, care trateaza bolile de ochi cu ierburi. Aceasta ajută pe oameni să complet altruist, în ciuda faptului că el trăiește și skromno.Stali suficient de persoane cu handicap toate întreb despre bunicul pentru a vedea cum se ajunge acolo, și undeva, într-o săptămână sau două off la Western Ukrainu.Travnik de fapt, a refuzat să ia bani de la ei. A dat Scribble galben bătute pe hârtie, a pus niște bule cu lichioruri și a spus: - Tratat cu Dumnezeu în suflet! Când vindecat, ajuta pe alții în aceeași rețetă strazhduschim.Moya familiare tratate mai mult de șase luni. Am luat-o tincturi și decocturi, care a sfătuit-o la un vindecator de a face cu ei, gadget-uri de pe ochi și în mod constant au cerut ajutor de la Dumnezeu, întorcându-se spre El în rugăciune. Curând viziunea ea a încetat să scadă, și în cele din urmă ea a devenit o vizualizare mai bună, mai întâi la stânga și la dreapta, apoi prietenul glazom.Hotela pentru a merge la salvatorul său să-i mulțumesc, dar a amintit mandatul pe ea pentru a ajuta pe alții care suferă, și a început să împartă lor experiență cu toți cei care în această rețete nuzhdalsya.Vot care a aplicat în lechenii.1. Se toarnă 0,5 cană cu apă clocotită 1 linguriță zdrobit păduchilor de plante medicinale (Stellaria), insista oră, de scurgere, și în fiecare seară înainte de culcare pentru a săpa în ochiul bolnav de 2 picaturi de tinctura. Și astfel pentru mesyatsa.2. Luna viitoare trebuie administrate peste noapte în fiecare ochi 1 picătură de rășină (gumă) de brad sau pin. Se va simți o senzație de arsură, dar este poterpet.3 necesar. Întreaga perioadă de tratament pentru a lua un decoct (bujor) Marina rădăcină. Pentru prepararea ei ar trebui să fie 1 lingura tocată brut se toarnă în enamelware 2 căni de apă clocotită, se acoperă și se infuza bine 3 oră. După aceea se fierbe, fierte timp de 5 minute la foc mic, se filtrează și se răcește. Ia-1 lingura De 4 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de edy.4. Alege pelin blaturi (pelin), tocate, apoi 1 linguriță ierburi, se toarna un pahar de apă clocotită, se aduce la fierbe la fierbere și se fierbe timp de 15 minute într-un recipient cu capac. Eliminați de la căldură, tulpina prin 1,5-2 ore, și apoi se spală cu un decoct din ochi și să-l primochki.5. Se toarnă cana apa fiarta 1 lingura tocat iarbă uscată Leonurus, să insiste 40 de minute, se strecoara si se bea 2 linguri De 3-4 ori pe zi, timp de 30 de minute înainte de edy.6. Partea de sus a pâinii de secară proaspăt coaptă face o gaură bine pus-o cana cu susul în jos, și apoi au format pe pereții de sticlă pentru a colecta de umiditate și de zi cu zi 2 picături de 3 ori pe zi pentru a săpa în glaz.7 pacientului. Se toarnă un pahar de apă fiartă 1 linguriță tocat ierburi eyebright, se aduce la fierbere, se răcește, tulpina și să ia 1/3 cana de 3 ori pe zi, o jumătate de oră după masă, precum și de a face cu acest bulion de loțiuni pe bolnavi glaza.Vse aplicat aceste retete sunt familiare, și în cele din urmă a câștigat cataractă. Principalul lucru - să creadă și determinat să câștige. Nu-ți pierde credința în Domnul și El cere ajutor în procesul de vindecare.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru