rum.ungurury.ru

Styes și furuncule nu mai suntem bântuiți

În 1981, când fiica mea a fost de 3 ani, l-am eliberat în grădină. Și acolo este cu ochii Chill drafty. Ca urmare, ea a început să apară orz. Uneori, ei au fost de 4-6 piese la un moment dat într-un ochi. În plus, organismul subsidiar presărat cu furuncule. Medicii sfătuiți să facă o transfuzie de sânge, dar nici o garanție că pomozhet.I într-o zi, el a văzut în fața fiicei mele purulente mizerie pe stradă am fost oprit de o femeie și sfătuit ce să facă pentru a scăpa de orz. Metoda de tratament este următoarea: trebuie să fie înfășurat strâns pe lână meci de bumbac, apoi coaja de un cățel de usturoi, face o lovitură de cuțit la tăiat care a făcut sucul, iar acest suc pentru a freca pe toate părțile de lână de bumbac pentru a se potrivi. După ce acest lucru ar trebui să întârzie la rândul său, pleoapele și ștergeți cu grijă rădăcinile de vată de gene. Pentru a face acest lucru de mai multe ori pe zi. Dacă se coace un pic, nu vă fie teamă, nu este periculos. Și așa a scăpat de orz, și cu ei plecat, și furuncule. Fiica mea este acum în vârstă de 29 de ani. După acest tratament sau furunculelor, sau orz ea nu a apărut mai mare.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru