rum.ungurury.ru

Am invins cancerul

Bună ziua, „Bunica!“ Sunt în vârstă de 54 de ani, a suferit Cernobîl. 11 aprilie 1999 gasit pe tumora de san a apărut - un cancer al doilea grad. Deja 29 aprilie a suferit o intervenție chirurgicală. Rose dintr-o dată, el nu a dat un „rândul său, acru“. A fost nevoie de 2 chimie, nu a mai putut. Medicul a numit „Tamoxifen“ - Saw 2 ani. Și astfel prietenii mei mi-a dat această rețetă. ele tratate începând în august 1999. Toate componentele trebuie să fie pregătite într-un singur day.1. 60 ouă proaspete coajă (la ferma păsări de curte a) eliberarea din film și să se pisa în kofemolke.2 făină. 120 scoici bivalve plate (mai bine să ia la sfârșitul lunii iulie și până la iarnă) pentru a deschide, trage o midie vii (120 bucăți) și să treacă prin myasorubku.3. 3 L 750 infuzare sau alcool diluat la componentele 750.Vse amestecate într-un vas, aproape strâns și pus într-un loc întunecos, timp de 7 zile, amestecând în fiecare zi. Apoi se strecoara prin trei straturi de tifon și să bea de 3 ori pe zi, timp de 1 lingura 15 minute înainte de mese 3 mesyatsa.Na anul viitor să se repete, doar componentele pentru a lua de trei ori mai puțin de 20 coji de ouă, 40 scoici, 1 litru samogona.Proshlo 5 ani. Mă simt bine. Încerc să fie verificate de 1-2 ori pe an în spital, și de fiecare dată să le mulțumesc tuturor celor care mi-a sprijinit, medici, prieteni și familie!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru