rum.ungurury.ru

Soțul meu este sănătos, există pleurezie. Cum a fost tratat? Nu este nici un secret

Bună ziua, „Bunica!“ Am decis să împartă în paginile dvs. pe cunoștințele de tratamentul unor astfel de boli ca exudativa plevrit.U soțul meu a fost bolnav cu boala. La început, el a pompat lichid în spital raional, apoi a fost tratat într-o regională, dar un rezultat pozitiv nu a fost. Pe lângă faptul că a descoperit și bacilul tubercul (TBC). Și apoi ne-am decis să trateze soțul meu am doma.Delala, alternativ comprese Larkspur rădăcină și ridiche neagră. Frecarea-le pe o răzătoare, apoi pe perna a pus o pungă de plastic pe partea de sus a lenjeriei sau tesatura x / bumbac, masa ras impus, acoperit cu o pânză, și soțul ei a continuat o „structură“. Căldura de ascuns lui, și el sa culcat ca el ar putea vyterpet.Esche am prins medvedok-kapustyanok, le-a spălat în apă cu mangan, apoi înțepătură și a fost de uscare în cuptor. După aceea, am pisa în praf, și-a dat soțul ei o băutură cu orice sirop dulce. Aplicați acest tratament este o necesitate! Numai greierii ar trebui să fie colectate în regiunile ecologic curate. Cât de mult a ieșit din pulbere, și a băut atât de mult soțul meu. Și astfel câteva raz.Esche o rețetă care le-am împrumutat de la „bunica“. Trebuie de rupere în stare proaspătă, nu crengi uscate de tei, arde-le, cenușă pentru a cerne și se pisa. Pacientul trebuie să bea acest praf cu lapte de capră (1 linguriță de pulbere într-un pahar cu lapte) .Very bine ajuta în tratamentul de grăsime viezure și carne, precum și grăsimea câinelui. În cazul în care timpul iernii, pacientul trebuie să fie „cusute“ în pielea umedă a animalului și a pus într-un loc cald. Se fierbe bulion cu carne de bursuc si da pacientului. Și astfel aproximativ 7 zile, până când pielea este uscată. Apoi, dacă este posibil, pacientul ar trebui să meargă la baie ruseasca, taie pielea (este de acel moment va fi la fel de greu ca un tambur) și abur. Acesta va veni un miros ascuțit, neplăcut, dar noi trebuie să îndure. Rezultatul va depăși toate ozhidaniya.Posle dvs. acest tratament revărsat pleural mai mult decât soțul ei nu deranja, „stânga“, cum ar fi cancerul de gât și tuberkulez.I la sfârșitul unei alte rețete, testat de experiență. Cele mai bune mijloace de vindecarea ranilor - de obicei verde strălucitor. Cercul marginea plagii cu bumbac inmuiat in zelenke, capturarea chiar și roșeața, și în curând ea zatyanetsya.Molites Dumnezeu, El cere ajutor, pocăiască - și va apărea pentru a vă harul lui Dumnezeu.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru