rum.ungurury.ru

Newspaper mulți ani livrate, Hemming, dar experiența prima sa OFERTA

Bună ziua, dragă „Bunica“! Am '84. Timp de mulți ani am folosi popular baza de prescriptie medicala de boli, dar astăzi au decis să împartă cu toate au venit ceva dvs. opytom.Kak la mine herpes. M-am bucurat tot felul de rețete, pe care am fost sfătuit să pună să lipsească diverse loțiuni și comprese, dar nimic nu a ajutat. Și apoi cineva a sugerat să încerce să utilizeze ca agent terapeutic fecale proprii. Doar o singură dată el a făcut o compresă pe zona zoster, și el a fost plecat. Mai multe din aceste picioare nu au fost stradala.Na vezicule dureroase, astfel încât atât vara cât și iarna, pentru a menține picioarele se simt în largul lor, m-am dus în galoși. Lung chinuit, și apoi a decis să facă un puternic, gros ca soluție de cerneală de mangan și să le trateze porumb. Pătate sau educația această soluție de 5-10 ori pe zi. Din acest motiv, pielea de pe blistere seacă prost, și am aplicat cu el frunze de aloe. Sucul de ei este udata de porumb și eu sunt ușor razuit. Destul de mult, astfel tratat, dar încă a făcut propria lui - nu stalo.Odnazhdy bătăturile umflate genunchi. Filmat tumora frunze proaspete de brusture. Toata vara aplicarea lor ca o compresa în genunchi, schimbarea frunze uscate. Și am scăpat de tumora. Într-adevăr, brusture - un mare vindecător. Compresele fiul său lasă de a vindeca dureri de spate mai mici, care nici măcar nu a putut apleca și am vindecat de un pinten toc. Aplicarea brusture frunze la zona afectată este necesară numai acea parte, care este întoarsă spre zemle.Kogda pe jos a venit erizipel, fiica ma invitat să folosească unguentul „Polizol“. Într-adevăr, se confruntă după tratament m-am simtit mult mai bine. Dar cea mai mare parte a piciorului, și un mic tub - unguent peste rapid, iar acum am fost în măsură să o găsească. Am comandat și în farmacii, dar toate fără nici un rezultat. Vă rugăm să-mi sugereze unde pot achiziționa acest unguent. Eu voi fi foarte recunoscător pentru asta. Acest unguent este folosit în sinuzita, hemoroizi, boli ale femeilor, arsuri și tratamentul nu sunt posibile zud.Zhelayu de sănătate bună și aștept cu nerăbdare să un răspuns pozitiv la cererea mea.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru