rum.ungurury.ru

Problema a fost rezolvată

O dată, a fost în anii șaizeci ai secolului trecut, față de soția fratelui prietenului meu a sosit, un ofițer de armată. În timp ce toți soldații pe tot parcursul anului în armată purtau cizme, și ne-a spus sa plâns că el și toți tovarășii săi sunt suferă de transpirație picioare și educație în legătură cu vindecarea. După ce a ascultat, l-am întrebat surprins: - Ce-armata medicii uita-te la problema soției altui frate a răspuns simplu: - Asta e modul în care aceasta suferă în mod constant de la aceste răni pe picioare. Și în fiecare zi, și în mod constant se toarnă pulberi în cizme nu este doar enervant, ci și al pulberilor pe toate non hvataet.Togda am spus că există o cremă simplă, care este de numai 2-3 pe noapte, este necesar să se lubrifia picioare timp de o lună, iar problema nu va fi .Ofitser a reacționat cu neîncredere la astfel de informații, și a trebuit să-l pentru a dovedi că este adevărat. Am întrerupt o masă pâine prăjită și sa dus la cel mai apropiat magazin. In departamentul de parfumuri, am arătat crema producția fabricii „Berezil“ Nikolaev și a spus că, spun ei, este un remediu miracol. El a cumpărat imediat trei borcane, iar când ne-am întors acasă, bogat uns crema de picioare. În dimineața următoare, el ma chemat, ia mulțumit pentru sfat, a declarat că noaptea a dormit calm și a început să creadă că acest unguent va ajuta să-l scape de picioare transpirație. Acesta este modul în care problema a fost reshena.Seychas vânzare nu am văzut crema „Berezil“. Poate că el are un alt nume, dar nu contează. Cei care sufera de picioare transpirație excesivă recomanda pregăti propria lor cremă. Pentru aceasta, frunze de mesteacăn zagotovte proaspete, sari peste ele printr-o mașină de tocat carne, stoarce sucul si se lasa la infuzat timp de 1-2 zile. Apoi curățați stratul superior, se scurge, se adaugă un pic de unt sau smântână, se amestecă până la omogenizare și se vor lubrifia acest picioare unguent. O lună a acestui tratament vei uita despre transpirație. Ușor și sigur.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru