rum.ungurury.ru

Ciroză hepatică 23 de ani pentru a recunoaște și a grupurilor de invaliditate DALY



Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să-ți spun cum m-am vindecat ciroza care ma recunoscut cand am fost doar 23 de goda.V în timp ce am trăit în Kiev. În primul rând sa îmbolnăvit de hepatită virală, apoi a suferit o boală infecțioasă, în general, a fost situată în spital pentru boli infectioase, cu pauze scurte intre extracte, opt luni. Ce medicamente doar eu sau tratate, dar nici o imbunatatire a fost, în toate ma doare, iar cea inferioara temperatura nu se încadrează 37,70. Medicii pentru o lungă perioadă de timp am fost examinat, apoi a recunoscut ciroza, definită pe al doilea grup de handicap și ia spus soțului ei că el mi-a luat acasă să moară. Și este la 23 de ani, am fost în disperare, dar soțul meu a spus că va face tot ce am trăit pentru el și fiul său, care la acea vreme avea doar doi ani. Simțind sprijinul unei persoane dragi, am decis să nu renunțe. Dându-și seama că medicația nu ajută, el a decis să se aplice medicina tradițională lui, care nu cred cu adevărat. De asemenea am avut nimic de pierdut, pentru că am fost între viață și moarte. În plus, să se adapteze pentru a recupera punct de vedere psihologic, în mod constant să vă spun că vindecarea va veni, boala va fi învins și eu sunt în viață din nou vieți care îndeplinesc. Întors la Dumnezeu, am început să se roage cu fervoare și în mod regulat vizita tserkov.Nahodilas pe o dietă foarte strictă și, desigur, a luat infuzii de plante. Am mâncat cea mai mare parte din cereale și terciul supe de legume, încercând să le prezinte cel putin 4-5 tipuri de legume. Mere coapte mânca numai în mod regulat mâncat lămâi și portocale, știind că acestea au o mulțime de vitamina C, care este foarte important pentru sprijinul sistemului imunitar. Curd mânca grăsime, deoarece este nevoie de a avea cu ciroză, deoarece ajută la restabilirea celulelor hepatice bolnave, dar de degresată iaurt poate forma pietre. Bea suc proaspăt, răspândirea lor pe jumătate fiert vodoy.Vskore sa dus la modificarea. Atunci când un an a mers la spital pentru a verifica, medicii nu cred că cu un astfel de diagnostic am fost încă în viață. Am fost imediat transferat la al treilea grup de handicap, iar un an mai târziu a fost eliminat, în general, a constatat a fi sănătos. Chiar și un an mai târziu, am o fiică. După ce a dat naștere, mi-am revenit complet uitat despre boala. Și gândiți-vă o dată a fost, așa cum este nevoie de un pic fiica și a lucrat ca inginer la o rabote.S foarte responsabil din moment ce a fost tratat pentru orice boli și curăță organismul numai ierburi. Parfumurile și Odicolone nu-l utilizați, deoarece onkokletki (ciroza deoarece onkozabolevanija) progresează când alcoolul este prezent într-un organism. Menține în continuare starea de sănătate a călire, bombardată cu apă rece, în orice moment al anului. Te înfometezi nu poate, pentru că am crescut bilirubină. Mananca de 6-8 ori pe zi, dar foarte puțin scrie portsiyami.Teper că am luat în timpul tratamentului. Sol și se amestecă în părți egale în volum de flori galbenele, urzici sau mai și septembrie rostopască cu rădăcini, apoi 1 lingura amestecul se toarnă un pahar de apă clocotită într-un filtru de oră și să bea pe stomacul gol dimineața și seara înainte de a merge la culcare, timp de șapte zile. După două zile de la primirea întrerupere repetate. Și astfel timp de doi ani. Primul an a luat perfuzie de 100 ml la un moment dat, iar al doilea - 50 ml. De asemenea, am măcinat și amestecat în părți egale de mătase volum de porumb, mușețel, măceș, canapea rădăcină de iarbă, flori Helichrysum, wort iarba St Johns, frunze, pătlagină și cicoare cu rădăcină, se toarnă în seara într-un termos 2 linguri amestec de două căni de apă clocotită și se lasă peste noapte. Saw filtru de dimineață și 0,5 cupe de 4 ori pe zi, la 20 de minute înainte de masă. Am luat 3 săptămâni. O săptămână mai târziu a repetat la recepție. Și astfel, god.Seychas Sunt sănătos. Eu locuiesc cu soțul meu în țară, mai aproape de natura. Am doi copii și trei nepoți. Utilizați experiența mea, oameni buni. Crede în recuperare de la orice boală, și este obligată să fie.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru