rum.ungurury.ru

Medicii ne-au spus: & laquo; copil - nu chiriaș & raquo;

În 1997 a devenit grav bolnav, nepoata mea Olechka. Diagnosticul - pielonefrita severă și glomerulonefrită. Și ce crezi declanșat boala? Nu cred, pepene verde - Berry util. Olya a mâncat destul de un pic, dar nitratii conținute în pepene verde, a devenit otrava ei. Medicul care a efectuat diagnosticul, a identificat fata în tratamentul spital în spital de provincie. Acolo, ea a fost injectat cu doze mari de hormoni, și a luat o grămadă de pastile. Dolechili la chisturi în ureter, care este apoi îndepărtat prin intervenție chirurgicală, reducând copilul la starea critică a sistemului imunitar, dar boala de bază și nu vindecat. În ciuda toate acestea, ei au continuat sa chestii Olya doze mari de hormoni si medicament anti-cancer administrat la ea „Leykeran“ ca efectele sale secundare imprevizibile. Unii dintre medicii au început să vorbească cu noi - copil - nu chiriaș, uita nem.My nu a vrut să trăiască cu ea și a decis să se aplice metodele tradiționale de tratament al fetei. Deci, încet și vindecat-o. Olga a uitat de mult despre boala lui, este acum studiază cu succes în clasa a 10-a, scrie poezie și risuet.Lechili minunat frunze de mesteacăn și peri-Altoi, țintaură, cretusca, musetel, nucșoară de aur, matase de porumb, mure, lânos ervoy și rădăcini de dracilă. Toate plantele sunt uscate, măcinate și amestecate în părți egale în greutate. După aceea, 2 linguri amestecul a fost turnat într-un vas emailat două căni de apă fiartă răcită, a fost ajustat într-o baie de apă la fierbere și se fierbe timp de 15 minute. 45 minute insistă, se filtrează și se lasă să bea nepoata 2 linguri perfuzie (creșterea dozei adult la jumatate de cana) de 4 ori pe zi, timp de 15-30 de minute înainte de mese. De la rădăcina dracilă încă a făcut alcoolat (1 parte materie primă tocat la 20 alcool părți), și, de asemenea, a dat nepoata ei. Un timp pentru a nu mai mult de 10 picături, dizolvarea lor în 1 lingura vody.Voobsche medicina tradițională - o experiență veche de secole, marea fără fund de cunoaștere, înțelepciune și bunătate. În eficacitatea sa, am convins în mod repetat. Principalul lucru - nu la disperare și să caute pentru orice diagnostic vyhod.S acel moment, familia noastră a început să fie tratate cu remedii populare, nepoții mei nu au luat o singură pastilă și o singură injecție. Și nu lăsați copiii de guma, bomboane de ciocolată importate, chipsuri și fructe și legume cultivate pe îngrășăminte chimice! Fii tot mereu sănătos și vesel!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru