rum.ungurury.ru

Nici o idee poate fi nici o îndoială că este necesar pentru a trata boala fără întârziere

Bună ziua, „Bunica!“ Faptul că nu poți rula orice boală, și este necesar să se procedeze la tratament în stadiile incipiente, am fost convins de propria lor experiență. Pe aceasta și doresc rasskazat.Odnazhdy sub papiloma meu de san format. Nu mă deranjează, și doctorul, când am luat comisia a spus că sa nu arde sau se taie este imposibil, așa că nu sunt foarte îngrijorat de această povodu.No dintr-o dată câțiva ani mai târziu, aceeași papilom am găsit deja la celălalt sân. Acest lucru ma alarmat. Și apoi m-am decis să fie tratate pe bază de rețetă de „bunica“. Am frunzărit liantul și într-unul din ziarele citit că papiloma dispar după frecarea de mere si ceapa lor. Imediat am luat mărul, se taie în jumătate și se taie de mai multe ori frecat ambele papilomavirus. jumatati folosite de mere îngropate în locul în care nimeni nu merge. Câteva zile mai târziu, el repetă procedura, dar este deja utilizat pentru frecarea papiloame taie o jumătate de ceapă. Apoi, la fel ca merele, îngropate în pământ. Curând, „noul“ papilom a dispărut la fel de brusc cum apăruse, și „vechi“, din păcate, a rămas ... Câțiva ani mai târziu, ea a început să se văita, să se rănească și mâncărime. Am început să i se aplice tot felul de tincturi și unguente, dar imbunatatirea nu a fost. În general, timpul a fost pierdut. A fost necesar pentru a elimina papilom chirurgical. Și, din moment ce am diabet, rana nu a vindeca o lungă perioadă de timp. Acum, ea se întâmplă, griji, deși după operația a fost mai mult de șase luni. Deci, încercați orice boală tratată la timp, nu-l rulați, apoi este garantat succesul.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru