rum.ungurury.ru

Spune-mi voi cum am trata convulsii

Bună ziua, „Bunica!“ Mulți ani afectat mine crampe, mai ales pe timp de noapte. a examinat în mod repetat, la spital, dar medicii nu pot determina, eventual, cauza de convulsii și nu oferă nimic în tratarea lor. Nu am găsit rețeta separat de acest flagel și în literatura medicală, care a citit. Și apoi m-am început un mod experimental de a căuta un leac. Pe aceasta și doresc să fie tratate rasskazat.Nachal în luna decembrie a anului trecut. Inainte de a merge la culcare, picioare a servit câteva exerciții fizice simple și apoi cu un sucitor de lemn, rola câteva minute masat stupni.Potom întins în pat pe spate, întinse picioarele lui, picioarele și trase departe, strecurat în mare măsură de mușchi de vițel, în același timp. În același timp, strângând într-un pumn degete. Considerat la 20, apoi piciorul relaxează și decomprimă pumnul. După o pauză de 1-2 minute și se repetă exercițiul. Și astfel până la 120 de ori. Ca urmare, crampe toata noaptea, nu am fost îngrijorat. Dacă facem o cantitate mai mică de exercițiu, au făcut ei înșiși simțit înainte de dimineață. Aceasta, desigur, nu vindeca crampe, dar, de asemenea, nu le da asa fara mila muchit.Itogom acest tratament simplu a fost că nu am mai luat medicamente si calmante. Deci, dragi prieteni, la experiment, căutați metode accesibile de combatere a bolii și se adaugă ani de viață în sine.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru