rum.ungurury.ru

Cinci ani, în mod sistematic, eu sunt luptă cu cancer, și cred - va atinge victoria asupra suferinzi!



Bună ziua, „Bunica!“ Pentru al cincilea an esti sovetchitsa meu. În fiecare săptămână, aștept cu nerăbdare să camere proaspete și să se bucure citind povești de viață și un sfat bun lyudey.V '42 am fost diagnosticat cu cancer la creier, cu leziuni secundare ale ochiului stâng. Atunci am devenit pentru prima dată cunoștință cu „bunica“ - rudele și prietenii au început să-mi aducă decupaje din ziare, cu rețete de o boala canceroasă. În curând, m-am devenit o scriere „Granny“ permanent - un înțelept, calm și rezonabil. Cititorii acestui ziar este, și vreau să vă spun cum am tratat și să continue pentru a trata cancerul. Poate că experiența oamenii mei cu același diagnostic inspira încredere în victoria asupra bolii și va adăuga putere în lupta pentru zhizn.V 1999 am avut umflarea (sac) de mai sus și sub ochiul stâng. Imediat Nu am nici o importanță acordă o să-l, dar în timp, „sac“, a crescut, și așa că am decis să consulte un medic. Nu există abateri de la norma în sănătatea mea nu este obnaruzhilos.Osenyu 2001 am avut dureri de cap severe. Tabletele nu ajuta sa scape de ei, la același ochiul stâng a început să se umfle de la picioare ale lor. imediat m-am dus la doctor, optometrist. După ce a văzut cu ochii lui, el mi-a spus să facă o tomografie computerizată a creierului. După conferință, 19 decembrie 2001, a fost anunțat diagnosticul - o tumoare pe creier cu leziuni secundare ale ochiului stâng. Locuiesc cu o consecință, la pierderea vederii, auzului și mișcare, în funcție de verdictul medicilor (mi-am cerut adevărul despre starea lui), rămâne timp de 3 până la 6 luni. Auzind acest lucru, am trecut printr-o cădere nervoasă. În doar câteva zile, partea stângă a feței mele este complet umflat, gura răsucite, să păstreze o febră mare, dureri de cap nu s-au oprit, și picioarele mele au devenit „bumbac.“ Din cauza dimensiunii tumorii mari (7 cm x 6 cm) chirurgie, nu am fost supus, și de la radiatii si chimioterapie a refuzat, deoarece exemplele de alți pacienți au văzut consecințele acestui impas lecheniya.Neuzheli? N-am vrut să-l creadă. Și apoi am avut un vis în care am văzut mănăstirea, în cazul în care într-una din sălile erau călugări și țineau lumânările aprinse. Printre ei m-am văzut. Am fost abordat de către un călugăr, am dat în mâinile lumânare negru stins și a spus - lumânarea arde sama.Vot după acest vis am decis să lupte pentru viață. Am fost mult timp interesat de articol, în care oamenilor li se spune despre tratamentul de foame și de urină. De atunci, și a început lechenie.V timp de 12 zile, fără a pierde o singură zi, în fiecare dimineață, am luat o urină proaspătă, și face mai ușor să îndure procedura, bea ceai de urina facut din pelin. În plus față de urină, păstrarea ospățul total, în timpul zilei, chiar baut zilnic la 2 cani de infuzie de rostopasca. După 12 zile, durerea a devenit mai puțin, dar tumora nu este spadala.Togda am aflat despre tratarea uleiului. Am decis să-l accepte, dar rezultatele concrete ale acestui tratament nu au fost. Din nou, a început să moară de foame, și mai mult - toarnă apă rece. Sunt tratate de foamete până în acel moment. Încerc să lase postul meu a coincis cu posturi mari. În plus, posturile de foame încă de la 5 la 9 zile, în funcție de starea de sănătate, la fiecare 1,5-2 luni la fazele respective ale lunii. De altfel, această foame a învățat de la „Bunica“ .Voobsche „Bunica“ a devenit bunul meu și consilier credincios. Din ziar, am aflat despre acțiunea sucului de rostopască, doze și mecanismul de primire. Acum, pe baza experienței mele, recomand tuturor celor care au ales tratamentul de suc de rostopasca, nu luați o doză de încărcare imediat și să înceapă tratamentul cu cea mai mică doză care primesc și crește treptat. Am luat o dată la 50 de grame de suc de 150 g de apă - consecințele au fost severe. Rostopasca acceptă până în prezent, a lua o pauză de la admiterea sa numai pentru perioada golodaniya.Zainteresoval mine și metoda Hildy Klark pentru curățarea organismului de paraziți. Am petrec fiecare god.S încă de la începutul bolii nu se poate opri din băut ceaiuri de plante. 2 ani accepta ceaiuri Dr. Selezneva - antineoplazic, pentru curățarea corpului și pentru a crește immuniteta.V 5 ani luptă cu cancer, folosind post, suc de rostopasca si ulei. Dar mântuirea reală pentru mine a fost pe bază de plante „FLARAXIN“ focurile de armă. După primirea lor am nici o durere, zgomotul din capul meu, am încetat să mai fie instabilă când mersul pe jos, tumefiere a mers cu rol litsa.Bolshuyu în viața mea a jucat o întâlnire cu A.M.Kashpirovskim. Cuvintele lui a devenit pentru mine un pointer la calea de depășire a bolii. Anatoli a spus: „... și dacă se încadrează undeva adânc în jos, știi, există întotdeauna o cale de sus.“ Și această expresie, cred, este important pentru toți pacienții: „... ai avut micul dejun, iar tumora a avut micul dejun.“ Acest lucru înseamnă că persoana bolnavă trebuie să adere la un regim alimentar adecvat. De exemplu, am renuntat la alimente bogate in calorii și a început să mănânce o mulțime de varză acră, legume proaspete și produse fruktov.Kakie de a utiliza, ceea ce ierburi pentru a lua si in ce doze, mi-a sugerat cazul - nota despre bigeofizica. Acestea pot avea orice om. Prin „pendulul“ sunt spațiu radiații nocive (așa-numitele zone de „cancer“), furnizează organismului util pentru alimente, medicamente, intervalul de doze de plante aromatice, afla cum infectia a intrat în organism și modul în care acesta poate fi înlăturat. După ce a studiat metoda de biogeofizică, încerc să scap de toate negative care cauzeaza boala, precum și pentru a relua funcția organului deteriorat. În momentul de față, am obține o dețin de un sistem de îngrijire a sănătății pentru masaj Prior-in prin alegerea exerciții care sunt cele mai bune am podhodyat.Vot, deoarece 5 ani Sunt luptă cu cancerul. Încet, în pași mici, pas cu pas pe ea. Uneori mă poticnesc și cad, dar te ridici și mergi mai departe, pentru că eu cred în puterea noastră și cu siguranță rutieră Shagayu, care au Dumnezeu!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru