rum.ungurury.ru

POWER MODE Încercați să observe și, mulțumesc lui Dumnezeu, seninătate a început să doarmă

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să-ți spun despre cum am scăpat de insomnie și a asigurat un somn liniștit senin.

În cele mai multe cazuri, înșiși oamenii dininovaty care suferă de insomnie, și atunci când adormit, se trezesc frecvent și ca urmare a obține până în dimineața din pat complet rupt. Cu mai mult de 30 de ani, am suferit de toate astea. Carta suferă, am decis să-și reconsidere dieta ta, și apoi să respecte cu strictețe de către aceasta.

Zis și făcut. caracter expuneau recent a început să mănânce nu mai târziu de ora 16.00. Nimic altceva decât apa sfântă, și nu bea după acest timp. Și știi, sa întâmplat un miracol - de mai mulți ani acum dorm ca un copil fără a trezi în dimineața, și au uitat de mult timp despre insomnie și coșmaruri. Nu mă simt mei 69 de ani. Și este tot datorită puterii voinței, și, desigur, ajutorul lui Dumnezeu.



Vă sfătuiesc toți cei care au probleme cu somnul, schimba dieta. Dis de dimineață nu te forța să mănânce prin forță: a vrut să mănânce la 6.00-8.00 - mânca, dacă nu este foame, așteptați până când corpul tau nu va fi nevoie de hrană, fie că este vorba de la ora 10.00, 11.00 sau chiar 12.00. A doua oară, puteți mânca la ora 15.00, 16.00, dar nu mai târziu de ora 18.00. După aceea, nimic să mănânce sau să bea, cu excepția faptului că puteți bea puțină apă sfințită. În primul rând, desigur, va fi dificil să respecte toate aceste reguli, dar va primi în curând folosit pentru a le și a biruit, astfel insomnie vor trezi în fiecare dimineață cu un zâmbet și bine odihnit.

La orice vârstă trăiesc cu Dumnezeu în suflet, cere binecuvântările Sale cu privire la toate faptele tale și întreprinderi, mulțumesc Domnului pentru tot, și El te va proteja de boli, nu numai bunătatea lui, dar, de asemenea, daruri ale naturii, dintre care unul - hrean. Acesta este utilizat pentru edem, angina pectorala, boli cardiace coronariene, calculi vezicali, reumatism, gută, și boli ale tractului respirator. Fresh radacina de hrean este necesar să se macine în dimineața pe o răzătoare, se amestecă 1 linguriță pastă obținută cu aceeași cantitate de volum de miere și mănâncă postit o oră înainte de micul dejun. Cursul de tratament - 30 de zile, nu mai mult. Când senzații neplăcute doză amestec de hrean este redus, iar apoi, treptat, din nou ajustat la 1 linguriță Se repetă tratamentul după 2 luni. Recomandat pentru 5 ani să-și petreacă 5-6 cursuri de tratament. În timpul tratamentului, nu fuma, bea alcool, chiar și bere, și peretruzhdaetsya.

În general, încercați să fie util pentru Dumnezeu și oameni. Nu sta pe banca de rezerve pentru zile, senzație de arsură prin viață lipsită de sens. Trăiește cu interes, nu un suflet vechi, și nu vor prevala împotriva bolii. Vă doresc tuturor multă sănătate, optimism și vindecare!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru