rum.ungurury.ru

Lena Katina subțire

Elena Katina - în vârstă de 27 de ani, fostul solist al grupului scandaloasă „Tatu“, a fost întotdeauna renumită pentru formele sale „magnifice“, care nu sunt adesea criticate public de conducere stilisti Rusia. Acest cântăreț fermecător a avut deja să se ocupe de a pierde în greutate, înainte de a trage video de la toate bine-cunoscut piesa „Mi-am pierdut mintea mea.“ Recent, titrează despre viața de „stele“, poate fi citit de multe ori „greutate Leny Katinoy va ajunge în curând la o sută de kilograme.“

Că „împins“ Lena Katina pentru a pierde în greutate?

Aproximativ o jumătate de an în urmă Stilista Leny Katinoy a scris pe blogul său: „Aceste forme de ambalaj greu Bursiform prezentabil. Este mai bine să fi mers la clubul de fitness decât o traistă în gură oribil. " Poate că aceste cuvinte au fost pentru Lena „ultima paie.“ Și 25 ianuarie 2011 la premiera filmului „Tu și eu“ Elena Katina fulgeră forma lui uimitoare.

Unii jurnaliști au arătat chiar că ea arăta mult mai atractiv decât prietenul ei, Yulii Volkovoy.

Cât de subțire Elena Katina?

Nu este nici un secret faptul că pierderea în greutate Elena Katina a ajutat-o ​​nutriționiști celebri. regim alimentar special (bazat pe alimente sănătoase) a fost dezvoltat pentru Lena, și exercițiu complex. Dar fundația pierdere în greutate ei - aspirație și dorință.

Mai ales pentru LadySpecial - Rita

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru