rum.ungurury.ru

Cum de a pierde in greutate fara dieta? Urmați toate cele 3 condiții!

Sincer, m-am gândit mult timp înainte să se răspândească gândurile pe Internet. Într-adevăr, pe un moft diete la nivel mondial au fost atât de mult scris și narat care oferă ceva nou look și original - destul de dificil. Dar, după o întâlnire cu prietenul său din copilărie, încă am decis.

Cum de a pierde in greutate fara dieta?

Cel mai bun prieten meu a distins întotdeauna Lyudmila sinuos. După naștere, se adaugă încă 15 kg. Și pur și simplu nu a făcut! Care dieta pentru tine nu au încercat - fără nici un rezultat. Efectul dietei regulat dispare rapid, și au fost adăugate kilograme într-o cantitate mai mare decât Bates! Pierderea in greutate - a devenit un sens al vieții ei. Toate conversațiile noastre la întâlnirile au fost limitate la dieta regulate. Și că am fost întotdeauna mutat, în loc de salut obișnuite, tirada entuziast cum ar fi: „Vă puteți imagina, având în vedere recomandarea - o dieta pentru a pierde in greutate rapid! Aici este un aspect, o săptămână 5 va arunca un kilogram! „Apel într-o săptămână, un prieten fericit. O lună mai târziu, mă întâlnesc toate în lacrimi, am pierdut 4,5 kilograme, iar apoi se adaugă 7.

După un alt eșec, am decis să - trebuie să salveze prietenul ei! literatura de citit-Sea dedicat nutriție, au făcut cunoștință cu podeaua o sută de recomandări. Dar, toate aceste diete eficiente și nu au dat un rezultat pozitiv.

Din moment ce 10 au trecut ani. Prietena disperată, sa oprit pentru un monitor. Am devenit persoană nervoasă și iritabil. Suntem din ce în ce mai rare. A fost greu să mă văd, ca fundal sa, m-am uitat foarte slab. Și apoi soarta ne-a despărțit timp de 12 ani. Ea și soțul ei sa mutat într-un alt oraș. La început au existat puține apeluri, iar apoi conexiunea a fost rupt și a făcut ...

Luna septembrie a fost cald. Am sărbătorit ziua orașului. Muzică. Noisy, distracție, și aici, în mijlocul distracție pentru mă prinde îmbrăcat elegant doamnă. Cu un strigăt nu este potrivit pentru aspectul ei: „Acesta este slab mea! Tu nu ești eu „- în jurul umerilor mei. Știi, dacă nu aș fi păstrat, aș sta jos pe trotuar pe stradă. Iată o schimbare de externe și așa cum sa dovedit, iar interiorul nu mă așteptam Lyudmila mea!

Cum de a pierde in greutate fara dieta?



Pentru un pahar de suc într-o cafenea, un prieten mi-a spus cum acest lucru a venit la viață. Se pare că căutarea mea dietă variată și o mulțime de literatură pe această temă (pe care i-am cumpărat, în cazul în care ea ar putea) nu a fost în zadar. După mutarea, prietenii ei într-un oraș nou, nu a fost sta acasă fără loc de muncă. Timpul petrecut de lectură favorit la poziția în forumuri - comentarii dieta. Dar o zi, trecând prin reviste vechi, cu dorința de a se întindă și ceva de citit, a dat peste o broșură. Subiect - dietetică. Dar a fost dieta recomandată de figuri istorice colectate într-o singură colecție. Oh, îmi pare rău, nu-mi amintesc autorul. A existat o descriere a dietei pitagoreice a fost spus despre gheise dieta. Dar ce mai afectat prietenul ei? Ea tocmai a dat seama că Dieta si pierderea in greutate nu este departe de a fi unul și același lucru. Printr-o colecție de gândire - un aliment regim alimentar echilibrat. Care în primul rând ajută la îmbunătățirea sănătății, nu doar pentru a pierde in greutate. dieta adecvata nu duce la o inhibare a organismului și epuizarea acestuia și menține echilibrul energetic, eliminând mai întâi acumularea inutilă a corpului (sare, zgură, etc.).

Ea a început să efectueze, în toate 3 condiții:

  • Ridica-te de la masa cu sentimentul poate mânca în continuare - dar eu nu.
  • Mănâncă la anumite ore, dar nu și atunci când a vrut să mănânce.
  • O dietă variată, și nu numai ceea ce vrei.

acest recomandări Avicenna, marele savant arab-medic.

Acum, Lyudmila mea privindu-le. Curăță organismul, în conformitate cu dieta nu permite saturarea chiar și în zilele de sărbători. Arată bine, 15 ani mai tânăr decât vârsta lui, el a lucrat ca director comercial al unei întreprinderi mari. Sunt sigur că ea este destul de fericit în familia sa.

Trage propriile concluzii. Cred că totul depinde de noi. În această viață nimic nu este fără dificultate. auto-ingrijire, organizarea de nutriție și de auto-disciplina - această mare lucrare. Vă doresc succes în acest domeniu!

Mai ales pentru LadySpecial - Angelica

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru