rum.ungurury.ru

Mișcarea este tratat boli de inima. Cele mai multe boli Teach această lecție!

Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau si eu sunt pe paginile dvs. pentru a partaja o anumită experiență nedugov.Kogda vindeca mama mea era încă student, medicii au recunoscut boli de inima ei și a interzis să se deplaseze în mod activ, încurajând mai mult să se întindă în pat. Dar mama mea știa că urmând acest sfat, devine, în general, pacienții imobilizați, și numai vindecarea ei în mișcare. Fără ezitare, ea a început să realizeze planul său, și anume - să fie tratate, Universitatea dvigayas.V, când a venit la sesiunea (mama a fost zaochnitsey), ea nu a folosit liftul, și în fiecare zi de mers pe jos a crescut la etajul opt. Uneori este o dată pe zi, uneori, două sau tri.Priehav acasă, mama mea a început să jogging în fiecare noapte, durere copleșitoare. Am început cu cinci minute și de a crește treptat timpul de funcționare, aducând durata final de 30-40 de minute. Deci, ea a fugit toată primăvara, vara și toamna, cu excepția seara ploioasa, si a bolilor de inima ... ea a fost plecat. În timpul iernii, mama mea nu a alerga, dar următorul primăvara, vara și toamna, din nou, se execută în Jog seara, întărind efectul este atins. Și astfel pentru încă doi ani. Tot acest timp, ea nu a aplicat medicilor, iar când a venit încă o dată la examenul, medicii au fost uzhdivleny că cusur este plecat.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru