rum.ungurury.ru

Nu lăsa o urmă de putregai gută fân și apă

Bună ziua, dragă „Bunica“ a decis să-i spun cum m-am vindecat fiul ei de podagry.On nu sunt de acord, a rezistat, spunând: „Deci, este necesar să lung pentru a fi tratat, și o tabletă pentru a înghiți mult mai ușor“, dar odată ce a venit la mine noaptea și a cerut să am început imediat lechit.Ya sa uitat la picior, afectat de guta, si a fost oripilat - ea genunchi umflat și se întoarse albastru. Ah, ar fi mic, astfel încât să-i bată! Și în 40 de ani? Dar încă mai înalt decât mine?! I-am spus: - praf de fân Brew, presare și pulpă întreagă obkladyvayut cald, dar partea de sus este bine ukutyvay.Sdelal astfel de 3-4 ori și a plecat. Pentru o lungă perioadă de timp nu a venit, am fost îngrijorat. Când așteptați, primul lucru pe care l-am întrebat pe fiul meu cum piciorul. El a spus: - Voi trăi, mama mea e povestea !. Dacă cineva vrea să se aplice pentru a obține un astfel de tratament, vreau să avertizeze imediat cu privire la posibilele erori: în orice caz, nu se opresc tratamentul imediat ce picioarele opri dureri. Când ați terminat aplicarea praful de fân pentru a elimina complet boala din corp, încep să fie utilizate în tratarea apei. La urma urmei, principala cauza de guta - hrana abundenta. Organismul nu este capabil să facă față cu produsele alimentare, organismele pot să nu fie procesat și să învețe, și apoi la un moment dat Swale format (cheaguri de sânge) în cealaltă - mlaștină (sucuri rele), iar în jurul oaselor este merge la o mulțime de nisip, var și pietre, formând un gutoasa noduri. Sub influența apei ei rassypayutsya.Itak, de 3 ori pe săptămână înainte de culcare să se spele complet cu apă curată și du-te imediat la culcare. Primele 3 săptămâni de 2-3 ori pe săptămână, pentru a face „mantie spaniolă.“ 2 Imprastiati o pilotă pe partea de sus, le acoperă cu celofan și strânge laolaltă, astfel încât nu a existat nici aer. Lie 1-2 ore. Luna viitoare, să ia o baie caldă cu un decoct de praf fân ovăz sau solomy.Polzuytes experiența mea și fă-te bine.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru