rum.ungurury.ru

Principalul lucru - să respecte proporțiile și totul, așa cum este scris, urmați

Bună ziua, „Bunica!“ Și am decis să fac o particulă în tezaurul mudrosti.Mne populare 48 de ani, dar am suferit foarte grele 4 operații într-un mod feminin. Slavă Domnului că am întâlnit femeia care a împărtășit cu mine un tratament baza de prescriptie medicala. Datorită lui de mai mulți ani, acum am toate normale. Metoda de tratament este foarte eficient. El ajută cu inflamarea apendicelor, fibroame, fibroame, fibrom uterin, si chiar cancer. Le-am vindecat eu, apoi sfătuit lui colegi de-sătean, și tot ce a ajutat. Deci tratate, femei frumoase, si nu ezita. Numai prin utilizarea o rețetă, să fie foarte atent. Face toate exact așa cum este descris pentru proporționarea cu precizie. Am cântărit toate componentele din apteke.Itak, se toarnă seara într-un vas emailat 3 litri de apă, se pune pe foc, și de îndată ce apa fierbe, picătură în ea 120 g de clor achiziționat de la o farmacie. Lăsați acest moment, nu mai Prokip. deplasa ușor tigaie și aruncă-l un pic 84 g de bicarbonat de sodiu. Din nou, totul se fierbe timp de un minut, apoi se scoate tava de la căldură și se lasă să stea un pic bulion. Când ușor să se răcească, se aruncă în 30 g de acid boric și se amestecă bine. Turn de lichid roz. Se toarnă într-o sticlă de trei litri și se lasă să stea peste noapte. Dimineața precipitatul este stabilit, iar sticla va fi clar roz vodichka.Razvodite în apă călduță 100 ml de 2 litri și această soluție stropitoare. Prima săptămână este procedura în dimineața pe stomacul gol într-o zi, a doua - după 2 zile, a treia - 2 ori pe săptămână, iar al patrulea - o dată în 7 zile. Dacă este necesar, după o pauză de luni, se repetă tratamentul. Și astfel să vyzdorovleniya.Ochen bun instrument. Crede în ea. Eu cred că această soluție ar trebui să fie în baie fiecare femeie în mod constant și că nu există probleme în partea de sex feminin, este necesar să le spele în fiecare zi (1 lingura de bulion 1 litru de apă) .Esche cu fibrom si alte tumori pot fi depășite, în cazul în care în fiecare zi, timp de 30 de minute înainte de masă pentru a lua 1 lingura 2% oxid de magneziu, iar după o masă pentru a pune sub limbă 2 tablete „Metiltesterona“. „Metiltesteron“ să ia primele 2 săptămâni, și medicamente pentru a bea până când acestea dispar opuholi.Zhenschiny, să fie întotdeauna iubit, și cel mai important - sănătos!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru