rum.ungurury.ru

Ciuperci de încredere, atunci când am fost bolnav mama

Bună ziua, dragă „Bunica“!

La aflarea diagnosticului „cancer“, mulți încep să intre în panică, deprimat și complet încetează să lupte cu boala. Dar în nici un caz nu trebuie să renunțe, iar apoi putem bate orice onkonedug. Spun acest lucru cu încredere, deoarece cu cancer și a trebuit să facă față atunci când l-au găsit la cea mai apropiată persoană pentru mine - mama.

Tatal meu a murit o lungă perioadă de timp și numai prietenii apropiați care au rămas în mine pe această lumină albă - acestea sunt copiii mei, și, desigur, mama. Ea - fiica unui preot, un credincios profund, a trăit întotdeauna liniștit, pașnic, și niciodată nimic grav bolnav. Mama însăși tratată și întotdeauna suntem tratați numai cu remedii populare și rugăciuni, astfel încât atunci când a început să se plângă de dureri în intestin, noi nu merg la spital, considerând că aceasta este o inflamatie comuna. Am încercat să elimine durerea o mulțime de populare tratamente mama trecut tratament sanatorial în Truskavets și Morșîn, dar a fost în ce mai rău.

În cele din urmă, am reușit să o convingă să se supună unui examen la spital, și pe baza rezultatelor sale, ca un trăsnet din senin, doctorul a anunțat diagnosticul de -rak intestinului. Mama a fost operat și a fost în curând evacuate acasă, spunându-mi că mă pregăteam pentru cel mai rău. Mamă, ca un adevărat credincios, considerând că este protejat de Dumnezeu și că tot ea va fi bine, a acceptat verdictul medicilor în liniște, și iată-mă, atunci când ea nu a văzut că plâng tot timpul.

Dar atât de mult timp nu a mai putut continua, a trebuit să lupte pentru viață aproape de mine! Din moment ce trăim în marginea pădurii și multe dintre bolile care tratăm ciupercile, și am decis să recurgă la ajutorul lor. Știind că multe tipuri de cancer care pot fi supuse ciuperca Veselka, eu sunt în luna august, la înălțimea sezonului de ciuperci, a intrat în pădure, adună Veselka, tinctura de ciuperci fierte, iar mama mea a inceput sa ia-o la 1 lingura 30 de minute înainte de mese. Pentru prepararea ei, am folosit 600-650 g de ouă de ciuperci proaspete Veselka. Am tăiat fiecare în 6 părți, completate toate 1 400 de litri de vodca și a pus într-un loc întunecos, timp de 2 luni pentru perfuzie. În timp ce ciupercile a insistat mama a mâncat în fiecare zi la 1 ou crud Veselka. Tratați-o ca o lună, sănătatea ei sa îmbunătățit, dar apoi mama mea a început să rănesc ficat, pancreas, arsuri la stomac torturat, iar ea sa oprit să bea tinctura Veselka.



Am fost din nou într-un impas. Dar apoi am este sfătuit să gătesc Veselka cu mine-acasă și să continue să trateze mama această linie. Pentru prepararea ei trebuie să fie proaspăt spălate ouă Veselka carne tocată și se amestecă masa este uniform pe OBE th cu miere lichidă. Acceptare amestec 1 lingura De 2-3 ori pe zi, timp de 30 de minute înainte de a mânca. M-am spălat în jos cu mama ei ciuperca tinctura de ciuperci. Am colectat cu mesteacăn plin de viață, nezasohshey, și apoi uscat. Pentru a pregăti uscat ciuperca steeping zi întreagă în apă fiartă rece, apoi la sol pe o răzătoare, inundată de noapte într-un termos 3 lingurite tocat ciuperci 0,5 litri de apă fiartă (nu fierbe!) și de noapte a insistat. Dimineața se filtrează și mama a văzut 100-150 ml de infuzie.

După 3 luni de acest tratament am uscat ciuperci Shiitake, Reishi meytake, stridii, Veselkov, vulpe, alb, iască, estimările și locația Cordyceps triturează în pulbere, amestecat uniform în volum, și apoi 1 linguriță amestec de 3 ori pe zi, dizolvate în 150 ml de apă călduță, iar mama a văzut această soluție.

În fiecare zi, sănătatea ei sa îmbunătățit, dar nu ne-am oprit tratamentul. Dupa 3 luni am triturat în praf și uscate ciuperci Chaga Veselkov, flori de gălbenele, rădăcini Hedysarum, merișor, milkweed Pallas și perie roșie (Rhodiola rece), uniform amestecat toate în volum, iar apoi în fiecare seară 2 lingurițe amestecul se toarnă 0,5 litri de apă clocotită, supta, lăsat peste noapte și se filtrează dimineața și au băut toate porțiunile egale tinctura mamă în timpul zilei. Cure această linie, de asemenea, a fost efectuat de 3 luni. Și astfel timp de 1 an și 3 luni, în fiecare trimestru, schimbarea agentului terapeutic.

După aceea, mama mea a fost inspectată în Centrul de Oncologie. Medicii nu cred că ochii lor: toate testele și procedurile efectuate au arătat că mama este complet sănătos! Bucuria mea nu cunoștea limite.

Deci, oameni buni, niciodată, indiferent de ce diagnosticul nu disperați și nu pierd credința în vindecare, deoarece cu ajutorul lui Dumnezeu, o bună utilizare a darurilor naturii, putem depăși toate, chiar cancer.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru