rum.ungurury.ru

Tratamentul deftirita - vânători FAT MAMA cumpără, și apoi cu el să-mi dea LAPTE



Bună ziua, dragă „Bunica“! Am '84. Desigur, a trebuit să se rănească. Cateva retete de vindecare, viata dovedit, vreau să podelitsya.V 1933, când am trăit în Vladivostok, a suferit în difterie severă și a pierdut vocea. tratamentul difteriei A fost doar dureros. Medicii se solicită să introduceți gât artificială, dar mama mea a refuzat operația, și am plecat de la Vladivostok în taiga. Acolo mama mea a cumpărat de la vânători de bursuc și grăsime de urs, se amesteca cu carne de porc, un amestec de solvenți de lapte fierbinte fiert, astfel încât paharul a fost 2-3 degetul de grăsime, iar când am început atacul, mi-a dat să bea înseamnă. Aproximativ șapte ani, așa că am fost tratat, și eu, deși nu revenit complet în gât mucus. Golos.Esche înapoi și eu sunt foarte copilarie suferit de sinuzita: nas am promis întotdeauna în frunte lovit o durere surdă și nasul a venit o duhoare teribilă. La varsta de 9 ani, într-un vis, ea a auzit o voce care a spus, „Baby, nas se toarnă grăsime.“ Apoi am nici nu a acordat importanță acestui aspect și mama mea nu a spus nimic despre acest vis. Și el a continuat să sufere de sinuzita. Și apoi, când aveam 13 ani, un medic sfătuit inserat în nările de vată îmbibat în ulei de pește. Într-adevăr, a adus o îmbunătățire, dar boala nu este pe deplin capabil să câștige. După război, ne-am mutat la Nikolaev, și deja aici am fost sfătuit în dimineața și seara să se scurgă în vaselina cald nas. Numai din cauza asta am complet scăpat de sinuzita. Deci, dacă cineva are probleme similare, care picură nările curate, fără unt de floarea-soarelui sau de impurități vaselina, și sunt toate naladitsya.Stradayuschim Colita sfătui gatiti sfecla dulce și mănâncă la fel ca și faptul că, tăierea felii, sau adăugarea de diferite feluri de mâncare. Acesta poate fi fiert, sfecla decojite grătar, se adaugă la aceasta o ceapa mica tocata, 1-2 catei de usturoi, maioneza și mănâncă aceasta salata. Foarte gustos, și cel mai important - util. Dacă nu vă place maioneza, o puteți înlocui cu smântână. În cazul în care sfeclă nu este foarte dulce, se adaugă un pic de zahăr sau miere. Ajută la eliminarea colită și consumul regulat de mere. Totuși, este posibil de a plasa un strat borcan de varză acră de trei litri, se taie bucăți mari, apoi un strat de felii de sfeclă de tocat și morcovi dulci, strat de varză din nou și așa mai departe, până la partea de sus a cutiei. Când este umplut, se toarnă legume 1 litru de apă clocotită, dizolvat în prealabil în ea până la 2 linguri zahăr, oțet și sare și se lasă vasul timp de 3 zile la temperatura camerei. După aceea vă puteți stoca în frigider. Zilnic, până la recuperarea să ia un pic de suc secretat de legume. Ajuta la eliminarea colite și consumul regulat de terci de orez, care a adăugat la mere și stafide. Zahăr sau miere sunt preluate vkusu.Bystreyshemu promovează vindecarea arsurilor de lubrifiere frecventă zona arsă crema pentru copii „bunny“. reteta Provereno.Sleduyuschy - mama mea. Acest lucru înseamnă un timp foarte scurt, puteți scăpa de orice raceala si gripa. Toată viața mea, sunt eu tratat pentru ei, precum și recomanda prietenilor și cunoștințelor. Deci, dacă sunteți bolnav, seara, înainte de culcare BREW o ceașcă de ceai tare, se adaugă 50 ml de vodca, bea soluția, și apoi du-te la culcare. Pe noapte propoteete în mod corect și sudoare și concediu de boală în dimineața. Dacă instrumentul nu funcționează în a doua zi seara picioarele poparte în apă fierbinte, adăugând un muștar uscat, și apoi să bea ceai cu vodca. Dupa 2-3 astfel de proceduri în fiecare noapte cea mai grea Retreat gripa. Este recomandabil în timpul tratamentului pentru a se conforma cu pat rezhim.Rasstroystvo stomac, adică, diaree (diaree), bine tratate prin infuzie de nuci. Nuci lăptos cuțit la sol maturitate, se toarnă zahăr și se lasă timp de câteva zile. Apoi se toarnă vodca sau de preparare a cafelei și, dacă este necesar, să ia 1 lingura tincturi. Scaun normal. Medicamentul poate fi stocate godami.Chtoby scapa de blocarea venelor și venelor varicoase, în fiecare zi de mai multe ori pe zi, bate tocurile pe podea, ridica picioarele la 2-3 cm, și brusc opuskaya.Tem lor, care suferă de boli de inima si hipertensiune, consilia în fiecare dimineață și seara, în picioare sau așezat, se diluează mână în mână, apleca și face prin suflarea nasului, apoi se îndreptă, gura expir. Exercitarea des și rapid de multe ori. În curând vei uita despre problemah.Zaschitit lor te de accident vascular cerebral și de sânge la cap în care este posibil, în fiecare dimineață, plesnind mâna pe partea din spate a capului, la fața locului, în cazul în care coloana vertebrală se termină și începe craniul. Începeți cu șapte poshlepyvaniya, a doua zi pentru a aduce numărul lor la 14, al treilea - până la 21 de ori. Și astfel să continue în fiecare den.Zhelayu toate de sănătate. Tot ceea ce a scris, a încercat să-și imagineze. Deci folosesc experiența mea și fă-te bine. „>
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru