rum.ungurury.ru

SPUNEȚI decis astăzi ca scurtarea respirației CÂȘTIGAT

Bună ziua, „Bunica!“

În articolul de astăzi, am decis să vă spun cum am bătut dificultăți de respirație. Dumnezeu a dispus, experiența mea la altcineva pentru a face față acestui fenomen neplăcut.

Deoarece dispnee ma deranjat destul de mult timp, pentru victoria completă asupra mi-a luat 3 ani. Ea a fost tratată într-un sanatoriu, un spital, dar nu și băi terapeutice sau picurător, sau injecții sau pastile nu ajuta. Dispneea era deja astfel încât, fără odihnă, am putea merge doar 10-15 de metri. Și apoi m-am decis să fie tratate prin metode tradiționale. A făcut un obiectiv pentru a reveni pierdut de sănătate, a dezvoltat un plan de tratament și a devenit din greu și să se supună ea cu răbdare, mângâiat cu cuvintele bine-cunoscut proverb: „victorii lentă și constantă - în curs de desfășurare.“

Din moment ce boala am fost difuzate, am fost tratat pentru o lungă perioadă de timp. În primul rând a început să cumpere lapte de capră, se fierbe în dimineața și bea un pahar fierbinte de post. De fiecare dată când amestecă în lapte

1 des.l. miere, și apoi sorbi băut încet. Și așa în fiecare zi, timp de o lună. Când ați terminat de băut lapte, carne tocată 10 lamai cu coaja, dar fara seminte, 5 jupuit de pe capetele mijlocii coji de usturoi și se amestecă totul inundat de miere de flori, din nou, se amestecă bine și a pus mijloace gătite pentru depozitare în frigider. L-am luat la 1 des.l. în dimineața pe stomacul gol și pe timp de noapte înainte de a merge la culcare, timp de 2 luni, fără a pierde o singură zi. Apoi, o femeie mi-a spus să ia o „triplă“ Cologne. L-am văzut în 1 linguriță în dimineața pe stomacul gol următoarele 2 luni. După aceea, o lună să mănânce stafide. Seara, se toarnă 1 lingura stafide 0,5 cani de apa, persistat noaptea și dimineața a mâncat stafide, iar apa în care el insistă băut. Dupa-amiaza mananca doar 1 lingura stafide. Astfel, am folosit 1,5 kg de droguri dulce. Când terminat de mancat stafide, ulei de pin a decis să fie tratate, deoarece intareste muschiul inimii si revigoreaza corpul. I-am cumpărat într-o farmacie câteva sticle de ulei și a început să se dizolve în fiecare dimineață 5-7 scade sub 0,5 cani de apa si se bea pe stomacul gol, cu o oră înainte de mese. O zi mai târziu, am luat bai cu ulei de brad. Adăugat 10-15 scade într-o baie de apă fierbinte și a stat acolo timp de 15-20 de minute. Astfel, a fost nevoie de 12 băi. Dupa ce a absolvit ulei de pin tratat, carne tocată 1 grapefruit, 2 lamaie si portocala, o cana de afine (puteți înlocui caise uscate sau bulgăre de zăpadă) și toate bine. Inundate masa de ierburi miere rezultat, se amestecă din nou și a pus în frigider pentru depozitare. Ia-1 lingura dimineața, înainte de micul dejun și după cină înseamnă până la sfârșit.



Așa e, alternând între tehnici de vindecare, precum și menținerea unui regim alimentar, preferând să mănânce mai multe fructe și legume, treptat, face față cu dificultăți de respirație. Pâine mânca numai secară sau grâu-secară, cereale integrale coapte. Dulciuri, cookie-uri, briose, și prăjit complet excluse din dieta. Mananca putin si des - de până la 6 ori pe zi. Încerc să nu manca prea mult și nu acceptă obezitate. În mod regulat am mânca terci mei, deoarece este foarte util pentru sănătate, precum și să bea apa topită, ea alternând cu apa ceapa.

În fiecare zi, în seara înainte de culcare să ia o plimbare în aer curat, și în mod constant la biserică și se roagă lui Dumnezeu, Cel Atotputernic pentru a cere mila și iertarea păcatelor, deoarece este, de asemenea, foarte important pentru vindecare.

Încă încerc să dețină masaj regulat, astfel încât să se evite depunerile de sare și de a realiza circulația normală a sângelui.

Acum, dificultăți de respirație nu ma deranjeaza, eu pot face cu ușurință toate treburile casei, mă duc la piață, care a avut pur și simplu nu a putut permite, dar încă foarte fericit că acum pot purta pantofi cu tocuri inalte! Și toate acestea, datorită medicina populară și ajutorul lui Dumnezeu. Urmați oameni buni, experiența mea, și sunteți sigur de a câștiga dificultăți de respirație.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru